• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna pro svět 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2901
  • Vytvořeno

DeletedUser2901

Guest
Drazí a milý členové světa 3.Po špatných zkušenostech se spamováním na všech topicích tohoto světa otvírám nový topic.Pravidla tohoto topicu jsou jasně dána,nesmíte překročit pravidla fora,jinak je vše dovoleno...:D
Příjemnou zábavu.
 

DeletedUser

Guest
myslím si že pokec to splní a hlavně to ubere těch řeščí zbytečných jinde v jinýc htématech.,.ale uvidíme..kdyby ne tka smazat to můžete moderátoři vždycky no ne :D
 

DeletedUser2901

Guest
Ano,ano,byl jsem pochválen naši moderátorkou Kotchi,jak jsem hodný,že jsem otevřel topic,njn,co by člověk pro Kotchi neudělal,že...:D:D
 

DeletedUser2878

Guest
čajovnou se line omamná vůně vzácných koření, v pološeru hry světel a stínů se vlní krásné orientální tanečnice , muzikanti hrají jednoduché avšak magické tóny...

Herold čajovny:
Přichází Sieur ArTu (jemně a však zřetelně provolá k osazenstvu)
Velitel osobní Gardy: Pooozor (tiše zasalutuje a s palandrijskými gardisty se ztratí v šeru čajovny a zamíří do zadní krčmy k strážcům ostatních zámožných návštěvníku , aby je nerušili)

Číšník:Zde Sire skvělé místo k odpočinku budete si přát??

Sieur ArTu: objednávku vyřídí můj sluha (bez zájmu pokyne a nechá si přivést sličnou otrokyni)

(mezitím pikolini na stříbrných podnosech nosí vybrané krmně a skvělé pití, gardisté se musí spokojit s kyselým vínem a přesolenými sledi)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
by mě zajímalo jestli ten člověk je zdravého rozumu a chytá ho jenom divoký fantas nebo se skutečně pomátl :D


Zvonkohra dřevěných vstupních dvěří se rozezněla. Záhy však utlumena cinkáním plechových plátků zbroje a peřím přilbice které ji obklíčilo zavinila zbystření obsluhy.

Vchází muž průměrné psotavy v honosné zbroji. Evidentně velitel nějaké gardy. Opře ruku o svůj gladius a rozhlíží se.

Šero, dým z dýmek, spousta vůní. Obsluhující v jakési čapce s třásní přichází a muži kyne směrem k blízkému stolu.

Dnes to bude Tuarég prosím, o poledni byla těžká krmě vojenská, ztuhlá dlouhým skladováním na povozech. v těchto nehostiných horkých krajích. Obsluhující odchází a zanechává za sebou jemné tóny slabě slyšitelné hudby a rozvýřený oblak dýmkového kouře.

Přátelé nikde voják sedí sám....a odpočívá. Rozmýšlí, čeká jej dlouhá cesta s jeho druhy. Bude to těžká doba a šance k návratu nejistá. Rodina už asi dávno zapomněla nevadí zemřeme pro vlast když ne pro vlastní ženy a matky.

Pije šálek za šálkem jako by ochutnával poslední minuty než vyrazí k další cestě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2878

Guest
Smím se tě zeptat brachu, na jakou dalekou cestu vyrážíš?? Snad doprovodit bych tě mohl. Za lesem svůj tábor mám, mnoho ohňů a stanů kolem nich, zvu tě, na bohatou hostinu, potěš mě svou přítomností. Snad se tví muži na čas bez tebe obejdou. Však nesneseš-li mé strážce a hrdinské rytíře půjdu cestou svou. (v tom si hluboce přihnul vína a dál se věnoval své otrokyni)
 

DeletedUser2901

Guest
Tu vchází statný rytíř,oblečený v nové zbroji,obklopen houfem statných panošů.To K.iller,Vůdce Glimurů se vydal hledat nová dobrodružství v odlehlých krajinách.Jeho oči uviděli nové návštěvníky,chrabré ochránce severních kmenů,Sieura,a Kiv.a,i přisedl k nim blíže,a objednal si šálek plný vonných bylin.Pokuřuje z krátké dýmky rozprávý s nimi až do ranních hodin,kdy jeho křivolaká cesta pokračuje dále...
 

DeletedUser

Guest
...voje naše dobývati výhodních teritorií budou. Kraje to barbarské a lvům patřící (Hic sunt leones). Vládce náš nenasytný je po boji a děvy africké už ho dostatečně nezaměstnávají, tak nás služebníky své žene s meči v rukou vstříct krajům dalekým.

Moje cesta však nemá odkladu mohu strávit tu s vámi drazí pár hodin pak však musím kráčet smrt se blíží a Cháron v loďce měšcem už potřásá. Musím bojovníci.

čaje s vámi dal jsem odcházím...Nechť Diova síla je s vámi a přeje vám více štěstí.


Muž se zvedl zaplatil zlatem co ten večer propil a už se nikdy neukázal.

Cesta mizí za nedalekým kopcem tudy asi šel. Jenom cinkot zbraní slyšet v rozbřesku ještě byl.
 

DeletedUser2878

Guest
I Sieur ArTu sa vrátil k svým mužům do tábora, poslal však za statečným Generálem legii stovku svých nejlepších rytířů aby ho před barbary střežili ..
 

DeletedUser2901

Guest
:eek:k.iller ako si sa stal adminem ???

Nejsem administrátor,jsem support officer a moderátor:)
Nijak složitě,přihlásil jsem se do konkurzu,vyplnil test,a byl jsem vybrán...:)

I seděl jsem opuštěn v čajovně,kruté a ledové bylo počasí venku,já však nevnímal...Moje vzpomínky šli hluboko do minulosti,kdy Odin si zvolil můj kmen za své oblíbence.Krví a násilím jsme plnili svoji povinnost,naše zbraně a zbroj byla pokryta krví,a nečistotou.Mocné a vášnivé choutky však hnali nás dál a dál,abychom splnili to,o co nás samotný Odin žádal.Mnoho našich bratrů a sester zaplatilo životem,mnoho dědin a statků vzplálo plamenem,neukojili jsme však svou touhu po moci.Stále dál a dál,stále vpřed,nás hnala naše mocichtivost,a zpupnost,mnoho krve,mnoho násilí...
Však nepřišel ještě ten správný čas na litování skutků našich,stále máme práci,stále nás Odin povzbuzuje.Naši nepřátelé stále zdvíhají hlavy své,i když pořád platí krví daň svou za svoji odvahu...
Přišel čas se rozloučit s pohodlím a klidem čajovny,otrok můj vyrovnal účet,mocným hlasem jsem zvolal,Vzhůru Glimuři,komoňstvo naše si odpočinulo,a je potřeba vyjet do temné noci.I zvedli se rytíři Glimuru,a vykročili vstříc svému osudu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru