• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser

Guest
Ahoj Phile,jsem moc ráda že sis na nás vzpoměl,já už několik měsíců aktivně nehraju,můj účet opatruje někdy jiný,ale jsem se všemi v kontaktu a občas se na s2 přijdu podívat.Tvé pozdravy ráda přetlumočím a kouknu na ten tvůj nový Nick.....
Maty


Tak to je škoda, kdyby jsi se ale chtěla vrátit, tak se ozvi, našel bych pro tebe nějaké místečko na s11 nebo i na jiném světě :) jsi hodná a doufám, že si mě ještě někdo pamatuje :-D
 

DeletedUser8847

Guest
Ahoj Phil. Je fajn,ze si si este na nas spomenul,dakujem za pozdrav Matysek bol spolahlivy dorucovatel :)

inak ako? co nove?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Phil. Je fajn,ze si si este na nas spomenul,dakujem za pozdrav Matysek bol spolahlivy dorucovatel :)

inak ako? co nove?


No já na vás nezapomněl nikdy :) Byly jste mí první známí na DK a taky moji učitelé :-D

No novýho už asi dost za těch pár let co jsem začínal :) Už mám za sebou střední, teď jsem na vysokej, víc asi ani nemá cenu řešit ;-)
Co novýho u vás pařani a pařanky? :)


Jo jinak, kdyby jste měli dostatek času a chuť si se mnou a pár kamarádama zahrát na s11, byly bychom strašně rádi, protože potřebujem do kmene aktivní a kvalitní hráče, takže kdyby jste o někom na s2 věděli, tak mi sem hoďte zprávu a já vám napíšu :) Nebo můžete napsat na skype phil181091

To je asi tak vše :)
 

DeletedUser

Guest
mne staci,ako sa betkapetka zachoval pri posunuti sukromnej spravy moderatorke na S2 - takze viem co pisem..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
irfane :D... můžeš buď brát drogy, chlastat, nebo hrát - ale ne všechno najednou ;-). Pak to dopadá, jak to dopadá ;-DDDD
Malý bílý myšky jsi ráno neviděls? ;-DDD LOL

Fabuluješ tu stejně jako hraješ - mizerně ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mal by si sa postazovat svojej kamoske,ze tu pisem...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
co mě se týče, můžeš si tu psát co chceš :D. Rozumně diskutovat se s tebou nedá, protože kdo slyšet nechce, toho nikdo poslouchat nedonutí :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17937

Guest
Čo hovoríte na vznik jedného veľkéééééééého kmeňa? Ktorému sa aj tak nepodarilo dostať na prvé miesto?
 
Nahoru