• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Červencová Země

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tleskám... Na speedu je rozhodnuto a už to nikdo nehraje, výborné. :great:rofl:cool
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Není rozhodnuto a hraje to dost hráčů... Ono mít velký náskok nemusí nic znamenat. Stačí mít jeden šestihodinový noční režim a když někdo zešílí, dá během té chvíle z 2000 bodů 150.000 a už je ve špičce. Není to nic, co by se nedalo. Je to vymyšlené chytře. Rychlost je 300 a ty barbarky opravdu postupně dorůstají do velikosti, jakou mají mít. Na kraji mapy je zóna malých barbarek, kde se i malí hráči můžou postupně nafarmit, aniž by bylo jejich vojsko zlikvidováno opevněním.

A upřímně, čekal jsem větší konkurenci - že tam přijdou lidi, co v poslední době moc speedy nehrají a co umí hrát Země a Větry. I tak to ale nemění nic na tom, že se pořadí může změnit.
Třeba ty sám jsi na speed pravděpodobně nepřišel... Jestli teda nehraješ duál nebo na nějakém mně neznámém účtu, to nevím, ale určitě nepřispíváš tomu, aby tam byla vyrovnanější špička. Myslím, že by ti prospělo víc porozumění nastavení a situaci, než to budeš soudit a bezdůvodně kritizovat. Já zažil speedy, kde jeden nebo pár lidí ovládalo mapu a udrželi to, ale taky mnoho těch, kde to neudrželi, a to je u těch mnohadenních speedů asi častější :) Samozřejmě když mají vedoucí účty multál (ono totiž hlavně na těch zahraničních to může být i víc lidí než 2, co se tam jsou schopni vystřídat a dělat ze sebe pány, přitom jsou jen podvodníci), tak tím spíš to udrží, ale to asi není dobré dávat jako příklad toho, kdy jsou podobné řeči jako "po dni je rozhodnuto" pravdivé.
 

DeletedUser31120

Guest
No však šachlik, ten má vždy kopec keců, a sám nehraje.. :cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41027

Guest
Pokud vyhraje někdo jiný nez suis či Christopher, tak mu zatleskam. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru