• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Řízečková párty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pokud nenastane nic nepředvídaného, tak já ano.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Bohužel v tu dobu mě přijede německé příbuzenstvo a musím je vodit po krásách naší matičky Prahy...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Ucastnici - bude postupne aktualizovano dle toho jak budete potvrzovat ucast:

Biblos
Lotosovy kvitek
Zeli
Sir.sixkiler
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Bohužel v tu dobu mě přijede německé příbuzenstvo a musím je vodit po krásách naší matičky Prahy...
Jsou to příbuzní, přece se s nimi nevidíš poprvé v životě, ani naposledy, ledaže by to byli pokročilí senioři, nebo měli v pokročilém stádiu nevyléčitelnou nemoc, (to by ale nestáli asi o tu prohlídku Prahou), nebo bys věřil, že se jim něco špatného přihodí a jelikož jsou to příbuzní z Německa, tak v Praze nebudou poprvé, ledaže byste zakopali po dlouhé, velmi dlouhé době válečnou sekeru. Myslím, že je ten Tvůj výklad Prahy ani velice zajímat nebude. Lidi na řízkové párty vidět už nemusíš, obzvláště když má prý přijet i Cristina Fernández de Kirchner. Takže buď se samou rodinnou láskou nemůžeš dočkat na své příbuzné, že jen nevím proč je musíš vodit po Praze, anebo je snaží odkopnout lidi tady, protože si to vyžehlíš výmluvou, zatímco u příbuzenstva ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Mily Shedde,
za mnou taky jezdi pratele ze zahranici. Mnohdy mi sdeli predem co chteji videt a o co maji zajem a kupodivu lod byla jako prani pouze dvakrat. Takze se vubec nedivim.

Navic Edelweisse tusim ze ani nebyl mezi "prihlasenymi", takze to beru jen jako vsuvku. Rozhodne si nemyslim, ze by nas chtel "odkopnout".

Radeji bych videla potvrzenou ucast od tech, co psali ze prijdou a zatim doposavad ani nevim kolik nas bude... ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já se už z řízečkové párty omlouval, tak třeba někdy příště... :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Na jedna? V jakém kmenu a s jakým nickem? :scratch

I když o tom nerozhoduji, ale určo bereme! :thumb
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru