• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtic

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42683
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42683

Guest
Ahoj,
chtěl bych se zeptat - Není nějaký server kde mě po dosažení určitého počtu bodů nepůjde zničit mojí vesnici na sr*čky a následně jí obsadit?

Hraju DK po deseti letech a koukám, že se tu pořád nic nezměnilo, chápu, že válka musí být a o tom ta hra je, ale k čemu mi to vlastně je, když začnu zase od znova na jiném místě a někdo mi jí opět za pár dní zase zničí po vybudování? Jakou to má cenu začínat hrát DK na serverech kde už hrají silnější hráči? Taky se divím jakto, že si někdo může kupovat to premium platidlo pro boost surovin/vojáků atd. To je jenom pro elitu serveru, když si to koupí nováček tak jenom vlastně urychlí svojí smrt.

Díky za odpověď a přeji - i když to není možné - příjemnou hru.

PS: Pokud žádný takový server není, tak bych byl rád, pokud by mi byla doporučena nějaká podobná strategická hra kde nebudu muset začínat kvůli hráčům co rádi obsazují vesnice od znova každý druhý týden. A pokud se tady nesmí dělat reklama na hry jiných firem, tak budu rád i za hru od InnoGames, ale pochybuju, že nějaká taková existuje, hrál jsem půl hodiny Grepolis kde jsem zjistil, že je "šlechtické obsazování vesnic" dostupné též.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
1) Poté, co jsi dobyt, je možné přemístit svou vesnici na svět Casual, kde je maximální poměr útočník:eek:bránce 1,2:1. (Ono to funguje tak, že když jeden z dvojice útočník + obránce má o více než 20 % víc bodů než ten menší z nich, není možné vzájemně posílat útoky.) Dále platí, že na Casualu nelze obsadit hráči poslední vesnici.
2) Pay to win je v této hře stále patrnější, takže hra se určitě mění :D Nicméně existuje řada způsobů, jak lze zlepšit svou pozici jakožto hráče v davu i bez placených nebo jiných pomůcek.
Například:
Můžeš se přidat do nějakého nadějného kmene, který obsahuje hráče hrající na slušné úrovni, kteří tě podpoří morálně i vojensky a třeba u nich na fóru nebo ve vzájemné korespondenci nalezneš i nějaké rady a tipy, které ti ve hře pomohou.
Pamatuj, že jsi-li jedním z hráčů, kteří použili předregistraci, objevíš se úplně ve středu mapy, kde je nižší počet barbarek na hráče (protože je tento středový kruh přeplněn vesnicemi hráčů víc, než jak je tomu vně) a také zpravidla předregistraci používají zkušení hráči a hráči kupující suroviny za PB.
Ve volném čase si můžeš přečíst zde na fóru nebo na Wiki články obsahující rady hráčům, jak začít na světech, různé informace o hře a herních strategiích apod. Stejně jako žádat o rady zde na fóru nebo na fóru tvého kmene, můžeš o ně žádat i herní podporu, určitě by ti měl někdo poradit nebo aspoň poslat odkazy na příslušné stránky na Wiki či fóru. Ostatně, když zadáš "tantalena" na skypu, objevím se ti a i tak třeba mě lze kontaktovat, zvláště v případu zájmu o speedy (viz níže) :D
Můžeš uzavřít osobní spojenectví nebo DoN s blízkými většími hráči.
Pro trénink začátku na světě si můžeš vyzkoušet hrát i světy nebo Classic světy na cizích jazykových verzích DK (např. slovenské) v mezidobí, než začneš hrát na nějakém českém světě naplno.
3) Existují speed kola, tedy v podstatě normální DK běžící extrémně vysokou rychlostí. Trvají několik hodin až dní a po světě je jich plno. Některé začínají od 26 bodů, jiné třeba od 653, jiné od 12130 - možností je mnoho, nastavení jsou různá :) Je to zábavné (aspoň pro některé lidi), nováčky to rád aspoň trochu naučím, dokud je čas a chuť :D

co znamená speed kolo, Classic, rychlost světa, co je Wiki -> viz Wiki: https://help.divokekmeny.cz/
 

DeletedUser36724

Guest
Tato sprava tantalena bol velmi obsiahla a pekne napísaná.
Nepatrim sice ku hráčom čo by nevedeli ako začať a tak hram to niaky ten 6/7 rok ale niekedy by som si svoje poznatky s tvojimi vymenil.
Keď tak rad by som ťa kontaktoval a popripade skusil niaky svet :).
Čo sa týka teba Fabrius ja osobne pokial na niakom svete nemám vela času tak sa premiestňujem na kraj.
Je to ovela jednoduchšie. Stále však môžeš očakávať útoky od hráčov ale sú ovela menej frekventované, ak chceš radu tak máš 2 sposoby -> môžeš ísť utok (moj prípad) ten sa stava rýchlejšie a možeš vybiť okolie skorej než pojde do teba, alebo deff a vystavaš selak + opevnenie a uhybas s armou kým ta deff nemá už niake väčšie čísla alebo nejsu už aj obliehacie stroje.
Taktiež by som ti kludne niekedy poradil stačí ma kontaktovať tu do správy a možeme si vymeniť skype alebo ts. :)
Zapamätaj si že byť dobrý v DK je hlavne otom obetovať tomu čas :).
Neber to tak, že strácaš čas pri PC, tráviš ho niečim čo ťa baví a dobrými luďmi na forku :).
PS: ak si na kraji a je pri tebe mastercard profík Boni začni znovu na 2. strane sveta :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
1) Poté, co jsi dobyt, je možné přemístit svou vesnici na svět Casual,
Tantaleno, v tomto už je ve hře změna, nyní se hráč může z hraného světa na Casual přihlásit rovnou - je to nabídka v Nastavení. Ta změna přišla s verzí 8.49, ale tato nabídka lze využít pouze jednou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru