• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtický veletrh - Diskuze

DeletedUser

Guest
Na některých rozehraných světech je registrace možná, čili i tam mohou být hráči s jednou vesnicí, nemluvě o nových světech.
Ne vždy se vše hodí každému, což je běžná zákonitost, ale asi by mne překvapilo, že by zde neproběhlo hanění, že jo? ;-)
 

DeletedUser40852

Guest
Tady nikdo nic nehaní, jen jsem napsal svůj názor, že na rozehraných světech je to výhra k ničemu. A dovolím si tvrdit, že se nebude hodit všem hráčům na již rozehraných světech, protože od tří vesnic nejde domoobrana použít, takže tu výhru taky nikdo nepoužije. Jinak mě by zase překvapilo, že by to tu někdo přiznal, že se to tvůrcům moc nepovedlo.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tvůrci si jsou dost vědomi toho, kdo tuto položku může použít a kdo nemůže. V tuto chvíli má v Česku stále více, jak 50% všech hráčů ze všech méně, jak 3 vesnice, takže je položko použitelná pro nadpoloviční většinu. Samozřejmě na rozehranějších světech je pro hráče zbytečná (nejlepší by bylo, kdyby Inno zavedlo nějaké omezení, že se to na takových světech nemůže hráčům objevit), ale na nových světech to může být pro spoustu slabších hráčů záchrana.
 

DeletedUser43003

Guest
Trvale zvýší kapacitu skladiště a obchodníků v aktuální vesnici o 25%

lidi dostal sem tohle ale nevím jestli to použít na malém skladu protože nevím jestli se to bude zvyšovat i potom když budu upovat sklad poradí někdo? nebo je to jen o aktuálním lvlu skladu kdy to použiju
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Bonusová kapacita se bude zvyšovat s úrovní tvého skladiště a tržiště. Stejně je tomu tak se vším podobným. Můžeš to tedy aktivovat ze začátku a % se ti budou brát z aktuální úrovně dané budovy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Datum Převod Změna Nové prémiové body Další informace
zář 13, 06:11 Nasazen -400 3793 Roztočení kola - cs60
zář 13, 06:10 Nasazen -300 4193 Roztočení kola - cs60
zář 13, 01:22 Nasazen -200 4493 Roztočení kola - cs60
zář 13, 01:22 Nasazen -100 4693 Roztočení kola - cs60
zář 13, 01:22 Nasazen -50 4793 Roztočení kola - cs60

Až teprve za 400 PB jsem získal vzácnou odměnu a to Královskou stuhu.... Za 300 PB posilnění stáji... A 500 Pb už opravdu dávat nebudu za poslední položku co tam je, sice to je 40% surovin, ale je to přehnané :/ Inženýři z InnoGames by se měli zamyslet, tohle je opravdu drahé...
 
Nahoru