• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtický veletrh - Diskuze

DeletedUser

Guest
Vážně? Já si myslím, že jsem to zmínila při nějaké příležitostné diskuzi, ale jinde, než tady :)
Jinak si myslím, že ten víkendový veletrh nebyl k zahození, pro aktivní hráče určitě ne.
 

DeletedUser36641

Guest
Myslím, že mě si o tom nepsala :p

A ohledně té akce - jak jsem psal, mě se to hodilo, nějaké ty bonusy mi to zase dalo, i když .. ještě jsem nepoužil ani jeden bonus z předešlé akce (pokud nepočítám PÚ a SÚ) ale určitě rád uvítám další akce.. :) Snad se budou opakovat.
 

DeletedUser27267

Guest
Docela mě to teď pobavilo. Říkám si jak je na tom DK tým se slovní zásobou:D

dne 28.07. v\ve 10:28 hodin
Příští víkend si na šlechtickém veletrhu můžeš zatočit kolem štěstí....

Slovo příští (druhý, další, následující..). Takže 6-7.8...Hm a on není příští víkend je tento víkend...no pobavení alespoň na noc:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To je diskutabilní, příští neznamená druhý, ale následující. A pokud jsme psali ve čtvrtek, že příští víkend, může tím být myšleno ten víkend, který má od čtvtka následovat, tedy tento.
Ale jo, je pravda, že tento víkend by bylo určitě více jasné, neboť slovo "příští" si každý může vynaložit trochu jinak. :cool:
 

DeletedUser27267

Guest
Hele kozmo zajímalo by mě zda ještě bude veletrh nebo už ne...jaksi jsem pár let nehrál je to pro mě novinka...ale můžeš mi osvětlit jak to je s těmito eventy na světech? klobouky, veletrh po druhé za měsíc...co bud enásledovat a kdy? se ví nebo je to náhodné?
 

DeletedUser40852

Guest
Tak o tom, že příští víkend znamená tento slyším prvně. Jj je lepší to takhle okecat než přiznat že se stala chyba.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hele kozmo zajímalo by mě zda ještě bude veletrh nebo už ne...jaksi jsem pár let nehrál je to pro mě novinka...ale můžeš mi osvětlit jak to je s těmito eventy na světech? klobouky, veletrh po druhé za měsíc...co bud enásledovat a kdy? se ví nebo je to náhodné?

Pokud bude událost o které InnoGames bude chtít, abyste věděli dopředu, tak vám to včas oznámíme. Občas se však může stát, že se pustí krátká událost na zpestření hry, o které dopředu neinformujeme, takže ti asi nedokážu odpovědět.
 

DeletedUser31120

Guest
Myslím si, že by každého zajímalo, kdy bude k vytočení zase správce účtu nebo prémiový účet? :)
Myslím si, že to bylo naposled, když bylo kolo štěstí teprve poprvé, od té doby nic.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Odměny se mohou měnit a my bohužel nevíme dopředu, jaké odměny InnoGames poskytne, takže nezbývá nic jiného, než doufat, že třeba příště a nebo v nějaké jiné události.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak odměna +25% obrany domoobrany se povedla, na rozehraných světech je k ničemu :-D:-D
 
Nahoru