• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Špeh v kmenu

DeletedUser44267

Guest
Zdravím spolubojovníci,

mám takovou neobvyklou otázku. Jak se vypořádat se špehem v kmenu?

Máme v kmenu jednoho špeha, který fotí fórum a donáší info do jiného kmene, který nám teď vyhlásil válku. Bohužel mají převahu, protože předem vědí co chceme podniknout. Už jsme zkoušeli všechno možný a pokoušeli se ho odhalit, ale jsme už úplně bezradní. Nemáte s tím někdo nějaký zkušenosti? Budu vděčný za každou radu. Děkuji.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Postupně psát každému hráči rozdílnou zprávu a jako předmět HROMADNÁ ZPRAVA aby nebylo poznat, že píšeš jednotlivě.
Která informace se objeví u nepřítele, máme výherce .....
Záleží podle toho jak moc si s tím chceš dát práce.
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud kopíruje zprávy a máš přístup tyto zkopírované zprávy pak získat, tak nejúčinější je to co napsal Olda22. Sám jsem to tak před lety udělal. Měl jsem vytipované lidi, kteří by mohli donášet, každému jsem napsal stejnou zprávu s tím rozdílem, že jsem v každé udělal jinou pravopisnou chybu. Dotyčný to zkopíroval svému člověku, ten to zkopíroval na fórum u nepřátel, a pak se to dostalo ke mně a porovnal jsem to s verzemi odeslaných zpráv a podle toho zjistil kdo to byl a pak domluvil v kmenu na toho hráče tajnou akci na jeho zničení a během spuštění akce na něho jej propustil z kmenu.
 
Nahoru