• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Špehové - oznámení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, prosím o radu, tedy spíše informaci. Pročetl jsem několik vláken na téma špehové a také wiki, ale nedozvěděl jsem se, co potřebuju.

1) Pokud na někoho pošlu dostatečný počet špehů a vyhraju, zobrazí se mu, že ho někdo vyšpehoval? Zřejmě ano, ale bude u toho i jméno toho, kdo špehy poslal?

2) Pokud budou špehové pobiti a nevrátí se (prohraju), bude v oznámení, které obránce obdrží jméno hráče, kdo je vyslal?

Jde mi o to, že pokud by se jméno zobrazovalo, minimálně v případě 1 by to nedávalo logiku. Asi bych se odpověď dozvěděl po čas hry, ale rád bych to věděl teď, abych se dle toho mohl zařídit. Děkuji mockrát za odpověď!
 

DeletedUser

Guest
Na oznámení je vždy jméno útočníka a obránce, z čehož vyplývá, že se dotyčný dozví, kdo ho špehoval.
viz obrázek ve spojleru
[SPOIL]
0YMcI6i.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji za vyčerpávající odpověď. Nicméně je to trochu nelogický systém ne?
 

DeletedUser30368

Guest
Nelogický systém? :)

Jediná logická věc by byla, kdyby obránce neměl žádné špehy a ty by jsi ho špehoval, pak by z reálného světa bylo asi logické, že by nevěděl o špehování.

Taky by bylo logické, ale věděl čí špehové byli, když mu nějaký padne, před smrtí to rádi říkají, čí jsou.

Jenže zde na DK je každý voják strašný žvanil vytahuje se už při vycházení z vesnice, že jde na nepřítele a tím rychlostí světla hned oznámí i hráči napadanému jeho vojskem, že už je na cestě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru