• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šport --------> podávanie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Nom tuto temu som zalozil lebo by ma zaujimalo ze ak zviknete podavat zapasi a podobne sporti to je jedno v akej stavkovej kancelarii. Tak by som chcel vediet ci ste uz vyhrali aka bola vasa najvecsia vyhra. A tak. Ci mate stastie v podavani alebo mate skor smolu:D


[SPOIL]No tak zacnem ja. Ja zviknem podavat v nike. Zo zaciatku sa mi darylo ale teraz sa mi uz nedary. Nemam uz stastie v podavani. Ale raz sa to dufam obrati v moj prospech:pardon[/SPOIL]
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Když jsem četl název tématu Sport ------> Podavanie:)
Myslel jsem si že chceš mluvit o tenisu a ty se ptáš na HAZARD. :D

Sázím jednou za uherský rok :wacko s výsledkem mínus vklad.

I když jsem se kvůli hokeju musel registrovat do jedné sázkové kanceláře.
Aby jsem mohl sledovat extraligu v lepším rozlišení a přes celou obrazovku.
Nehodlám tam dát ani korunu. :p
 

DeletedUser35385

Guest
Takze ti nepodavas vobec.:) Ako to je mozne? Nikdy ta nelakalo nieco vyhrat? Nemislim vyhrat strasne vela ale aspon to malo pre zabavu:D
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Nikdy ta nelakalo nieco vyhrat?
Jednou jsem měl sen,že jsem vyhrál ve sportce 100 mega :wacko a přemýšlel jsem co s tolika penězi udělám.
Ale to měl možná každý takový nebo podobný sen.:mocking
Vyhrát je možné,ale nesmí se člověk na to upnout.
 

DeletedUser35385

Guest
Aha keby ten sen bol aj real co?:p musim si uz za chvilku daco aj podat uz aspon 2 ci 3 mesiace som nepodaval ti kkso:yes
 

DeletedUser11059

Guest
Hmmmm, kdysi to byl můj a manželky koníček. Kde jsme sázeli neprozradím (reklama t..s...tu ;-) ),
ale koníček byl natolik veliký, že denně jsme si podali cca 15 ticketů v cenně (celkem) od 1.000 do 3.000,- Kč ...... a byli jsme vždy tak v 30% plus ........, ale pak se z koníčku začala stávat závislost, čili přišlo razantní STOP a nyní si vsadíme tak jednou či dvakrát v měsíci (návratnost jistá a výhra milá :cool - už jen tickety za cca 100,-
 

DeletedUser

Guest
Ja som niekedy občas tipoval. Raz som vyhral 10€. No rýchlo som zistil, že na tom sa dá len prerobiť a nie zarobiť, tak som s tým skončil. :)
 

DeletedUser16561

Guest
Viktor, to máš fajn. Ja som za 6 rokov tipovania do toho investoval už tisíce eur, neskôr libier. Som si istý, že už som prekročil desaťtisícovú hranicu. Chvíľu sa dá na tom pekné zarobiť, ale čím viac vyhrávam tak tým viac chcem. Potom to väčšinou zlé skončí.
 

DeletedUser16561

Guest
920 Sparta Praha-Chelsea
14.02.2013 19:00

Chelsea pg+2.5 3.30 * nevyhodnotené

Celkový kurz 3.30
Bonifikácia 1
Vložená čiastka 100,00*€
Vrát. man. poplatku 100,00*€
Eventuálna výhra 330,00*€


Fandím Chelsea :yeah :yeah :yeah
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru