• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šport --------> podávanie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
No jo hej to hrali 21 roční. Podával som to len tak na rýchlovku keď som bol na malinovke. 4 z 5 ušli:D A díky za názor malkine:hi A tá sevilla prekvapila aj mňa :shock Ale aj vo fudbale sú prekvapenia a aj tá sevilla bol len priatelský zápas tak to až tak neberiem. Zachvílku sa zase zažeriem do podávania a snáď mi to pôjde:pardon
 

DeletedUser33829

Guest
Já sázel do 17 let, jak se to pro mě stalo pak legálním, tak mě to přestalo bavit.:D

Jen se divím, když je tady na DK tolik mudrců a předpovídačů budoucnosti, co se stane, že ještě mi nikdo nenapsal čísla do Sportky, abych vyhrál Jackopt, na tom bych vydělal více jak na sázení na sportovní utkání.:)
 

DeletedUser16561

Guest
Toto je môj tiket na najbližších pár dní. Ten najťažší zápas mám za sebou. Som zvedavý, že kto ma sklame.
 

DeletedUser16561

Guest
Ďakujem.
Na dnes mám iné tikety.

- ManUtd strelí minimálne 3 góly.
- Schalke 04 strelí minimálne 3 góly.
- Galatasaray strelí minimálne 3 góly.
- Žilina strelí minimálne 3 góly.
- Slovan Bratislava strelí minimálne 3 góly.

To budem podávať ale ako live stávky. Viac sa oplatí. ;)
 

DeletedUser

Guest
Shedd: Sportka nemá s kursovým sázením nic společnýho, pokud si teda nedáváš na tiket 20 zápasů, pak už je to něco podobnýho...

Malkin: Vypadá to zajímavě, ale pokud bych si měl tipnout na zápas který nemusí vyjít tak to bude Tottenham, možná že i Chelsea. Kdybych sázel 10 euro na takový tikety, tak jsem hodně rychle na nule. :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ale to já vím.;) Já nechodil sázet Sportku, ale do Tipsportu, ten u nás v obci pořídili, tak před 11, 12 lety a té ženské to bylo jedno, nechala nás sázet, ač jsme neměli ani občanky.:D Ale potom mě to přestalo bavit. Sázel jsem vždycky za 20 Kč, tak jako spolužáci, párkrát jsem vsadil i kombinátora, tzn. skupiny, když něco nevýjde, tak ještě nemusí člověk vyhazovat celý lístek.:D

Člověk pokud by chtěl žít z příjmů ze sázení, tak to jde, ale musí ten sport neustále sledovat a sázet vyšší částky a dnes je i dobré, že se dá sázet přímo z domova.:)

Dělat bookmakera není též špatné zaměstnání.:)

Ale s těmi číslenými loteriemi začaly nedávno i jiné sázkové kanceláře a to i Tipsort si pořídil Korunku, přitom to skoro kopíruje Sportku a výhry jsou tam o dost nižší.:blush A Fortuna má taky něco podobného.
 

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]20130819_123807.jpg[/SPOIL]

Dnes hrám toto. Odfotil som aj tiket aby ste videli rozdiel medzi tiketmi tu a na Slovensku. Zápasy sú písané ceruzkou ručne. Na tikete ich nejako extra dobre nevidno. Ale nie je to chyba fotky. Nevidno to dobre ani naživo. Na tikete nezobrazuje ani celkový kurz, ani výhru. Všetko si musí tiper spočítať sám.

Zápasy na tikete:

Lillestrom - Stromsgods obidva tímy dajú gól
AIK Stockh'm - Atvidabergs súčet gólov v zápase 3 a viac
Thor Akurey - Fylkir obidva tímy dajú gól
Kallonis - Olympiakos súčet gólov v zápase 3 a viac
Vaslui - Navodari výhra domácich
Galatasaray - Gaziantesp súčet gólov v zápase 3 a viac
Man City - Newcastle súčet gólov v zápase 3 a viac
 

DeletedUser35385

Guest
15 Manchester C.-Newcastle (19.08.2013 21:00) Futbal 1 výhra domácich

544 Almería-Villarreal (19.08.2013 22:00) Futbal 2 výhra hostí

3494 FC Vaslui-Navodari (19.08.2013 20:30) Futbal 1 výhra domácich

633 AIK Stockholm-Atvidaberg (19.08.2013 19:00) Futbal 1 výhra domácich

543 Vallecano-Elche (19.08.2013 20:00) Futbal 1 výhra domácich

NO ČO POVIETE? Inak malky máte zaujímavé tikety.:cool

Neviem prečo ten link neide.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Tvoj odkaz je neplatný. Nie je na ňom tiket zobrazený.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru