• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šutrová kaviareň sveta 28

DeletedUser34753

Guest
aha dracula si nakoniec co ? :D

inac zaujimave machinacie s tymi uctamy sa deju :D
 

DeletedUser34753

Guest
este podotknem ze blokli ucet na ktory nemozes utocit je stale len na tej druhej strane ked sa to stane raz alebo dva krat tak budis ale ked sa to deje stale tak nieco tam uz asi nebude v poriadku!!

mam obavy ze coskoro na cz a svk budu hrat same deti a hraci s vyhodamy napr. to si uz hadam domyslite (nie nenarazam teraz na hracov ktory hraju s PU )
 

DeletedUser41201

Guest
Ale je to tu i tak nejaké zomrelé, celý svet 28 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41209

Guest
já nevím ... mě to tam připadá dostatečně živé :-D tobě ne? :-D
 

DeletedUser41201

Guest
To si ma teda nachytala, musím si dobre premyslieť svoju odpoveď, ale koniec koncov, áno.

Je to zábava jak fras :yes
 

DeletedUser41201

Guest
Ako kedy, je to online hra a ľudia sú rôzne povahy, mnohí si namýšľajú, že sa hre rozumejú lepšie, presnejšie ako druhí.
V skratke, súťaživosť prenášajú aj tam, kde by sme sa jej mali zbavovať, súťažia v zbavovaní sa súťaživosti :king

Ale čo tu ja vlastne kecám, už dávno som mal robiť niečo iné :p
 

DeletedUser41209

Guest
napadají mě různé jízlivé odpovědi, ale jsem hodná holka, tak si je nechám pro sebe :) já tu hru beru jako hru a po dlouhé době mě to zase baví, takže je to fajn :)

a co jsem zabrousila i sem na forum tak celkově, tak mě to baví i víc :)

ale v té soutěživosti máš pravdu ... někteří si on sobě moc myslí ... ale s takovejma to většinou špatně dopadne :)
 

DeletedUser34753

Guest
zdravim,

inac ja si myslim ze uz je rozhodnute na tomto svete a zbytocne sa to bude len natahovat takze by bolo fajn keby kddk uznalo porazku:mocking a zabalilo to :D

ale niesmej sa

este budeme dlho pocut rincanie zbrani, citit pach krve , vidiet vypalene mesta :axe a ked pride koniec tak si pojdeme dat jedno spolocne :beer
 
Nahoru