• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šutrová kaviareň sveta 28

DeletedUser41209

Guest
Jojo ještě se tam budem křesat, ale tak proč ne ... aktuálně nic lepšího na práci nemám :) mám uzavřenou sázku s kamarádem na s 36, který svět skončí dřív :-D tak bych chtěla vyhrát tu sázku :)
 

DeletedUser41201

Guest
GM(číslo),
tebe sa tu beztak dobre kecá so mnou :D

Je to pravda, ešte bude mnoho potu, stresu a nervov na tomto svete. Ale ostávame len tí, z pevného jadra, už to len tak nevzdáme :p
 

DeletedUser41201

Guest
Jojo ještě se tam budem křesat, ale tak proč ne ... aktuálně nic lepšího na práci nemám :) mám uzavřenou sázku s kamarádem na s 36, který svět skončí dřív :-D tak bych chtěla vyhrát tu sázku :)


Stavila si sa, že s28 skončí za koľko, 10 rokov predpokladám.
Budú to dohrávať ešte tvoje deti :wacko
 

DeletedUser41209

Guest
Mno suzuki nevím jestli se mi dobře s tebou kecá, na to jsme prohodili prozatím jen velmi málo slovíček.

Jinak pravda, zůstává to zdravé pevné jádro a o to je to větší zábava, bez hádek a v klidu :) a snad i s opravdovými přáteli :)

Ne já jsem se vsadila, že skončíme tak nějak současně, a on to na svém světě vidí do konce roku, že bude hotovo, ale prý na nás počká :-D
 

DeletedUser41201

Guest
Bude to tu ešte na dlho, vidím takú menšiu nespravodlivosť čo sa týka vyššie postavených ľudí, zodpovedných za hru a je mi z toho celkom smiešne keď si čítam správu od nemenovaného hráča;

a to si hovorí otec. Nepotrestaný.


"chcipni,ty i celý avalon a tvým dětem at se nikdy penisnepostaví

a věř že v realu se vyrovname"

:D :D :wacko
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Chtěl by také krabici od bot, za to, že prohrají?
 

DeletedUser41209

Guest
asi ano ... ale prý se to tam aji na tom druhém světě nějak ztížilo, takže dobrý, mám ještě šanci :-D

co si kdo píše je mi jedno ... dokud to nepíše někdo mě, tak se mě to ani netýká ... já si jedu to svoje a jsem spokojená :)

taky jsem zažila provokace .... :) to k té hře asi patří ... stejně jako tuna špehů ... a kdoví co :)

mám takovou zvědavou otázečku suzuki, co tak najednou ses sem rozhodl nakouknout a napsat? :)
 

DeletedUser41201

Guest
Neviem či provokácie do hry patria, rovnako ako pletky v súkromnom živote, ktorý do hry nemá prečo zasahovať. Každý hrá ako vie a nádherne sa odzrkadluje skutočná osoba.

GM, mne je tiež šumák, čo si kto píše a s kým si píše, kým sa do toho nepletú deti a rôzne bosoráctvo.

Ak mám byť úprimný prihlásil som sa na fórum len kvôli otázke, ktorú tu položil spiša krutý severan. Veľmi ma zaujímalo vyjadrenie daného hráča, ktorého sa to týkalo, ale nič nové som sa nedozvedel.

Smel by som vedieť Tvoju odpoveď, na tú istú otázku?
 

DeletedUser41209

Guest
Mno mě sem v první řadě nalákala spišova výzva k míru :) a pak jen jsem si to tady tak pročítala, a chtěla jsem pak i napsat :) tak jsem začala ... a pak jsem měla i nějaký návrh na vylepšení hry, a proč si prostě nepopovídat :) vždyť to že je někdo nepřítel na dk ještě nic špatného neznamená no ne? :)

A ano máš pravdu nepatří do této hry zatahování rodiny ... ale to je člověk od člověka a záleží i na těch samotných lidech :) nepoukazuju na jména ... ale je jich víc, než jeden :) a bohužel tu budou i nadále, no já jsem poučena pro další světy :)
nicméně takové lážo plážo povídání neuškodí :)

a myslím, že je mi jasné, na jakou otázku to měla být odpoveď :) kvůli které jsi sem přišel ;-)
 
Nahoru