• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šutrová kaviareň sveta 28

DeletedUser41201

Guest
Svet 28 skončil v prospech kmeňa KDDK.

Necítim sa porazený. Po dlhom čase sa cítim voľný.
Ďakujem Vám za hru, ako som už písal, za hru, pekne špinavú.

Buďme alespoň teraz k sebe úprimní. Celý svet ste skompromitovali. Všetko bolo postavené na lži. Hráči, ktorí za Vás bojovali, by ste nechceli stretnúť na iných svetoch.

Poďakoval som sa jedinému človeku zo strany KDDK a tomu :hi

S pozdravom,
navždy Motorka
 

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nevím proč, ale mám pocit jako by si psal, že špinavou hru hrálo KDDK. Je to tvůj názor, ale osobně si myslím že to tak není. Nevím o žádném hráči, který by hrál za AVALON a po jednom roce hraní změnil stranu (macinka,dons,duch,giorgi,..). Ani nevím o tom, že by někdo z vedení KDDK platil hráčům PB za to aby udělali podraz,atd...

Ano, svět s28 se blíží ke konci, ale tento výsledek se blíží už skoro rok. Už od dob kdy odešel gavraldino a uklidnila se situace u nás v kmeni. Od té doby bylo dost obrany proti vaším akcím. A zároveň někteří vaši hráči kteří hrají sólově při našich akcích přicházeli o dost vesnic. Tím se ten rozdíl mezi kmeny jen postupně zvyšoval. A když k tomu připočtu asi nějaké hádky a z avalonu odešli hráči aby založili *V*, tak tím se tento rozdíl mezi stranama opět zvýšil. Nyní se objevují barbarky a rozdíl jen a jen roste.

Ale netvrdil bych, že špinavou hru hrálo KDDK či AVALON. Na obou stranách se děli nějaké špinavé věci, ale jedna strana se z toho poučila a zbavila se podrazáků a začala hrát. Druhá strana se z toho nedostala.
 

DeletedUser41209

Guest
za sebe mohu říct, že jsem hrála a hraji čestně. Což si myslím, že tohle může říct jen velice málo hráčů a to ne z kddk ale z celého světa 28.

Když si hráči sáhnou do svědomí, tak vyplyne najevo, že ještě dnes, kdy kddk vyhrává, vám nějaký hráč od nás hlásí, kdo kam posílá odkud podpory, v rámci mě, tornáda a mastera.

avalon a jeho aliance udělala několik pochybení, které zapříčinili jejich prohru, jedním z velkých pochybení bylo, že nás neustálým banováním zbavili gavraldina, díky tomu jsme ztratili kouli u nohy, a získali navrch. Takže vám vlastně děkuju.
Přijmout do aliance macinku, dons a spol byla další z chyb ... ale zase na druhou stranu děkujeme ... u nás v kmeni se vyčistilo ovzduší a hrálo se krásně :) nikdo se nehádal nikdo nerejpal ... bylo to bájo.
Dalších chyb bylo víc ... dlooouho vám trvalo než jste se zbavili neaktivních hráčů atd atd ....

co dodat ... je pravda, že proti zde přítomné motorce byla zábava hrá, alespoň to někdo na té druhé straně trochu uměl :) a to ne jen poslat tupě útoky, ale prostě dobře bránit a útočit a vše k tomu ...

ale abych to shrnula ... je tu všohovšudy 10 hráčů, se kterými se ráda potkám někde na dalším světě, s těma ostatníma se snad navždy loučím ( ale iluze si nedělám)

p.s. docela mě tenkrát udivilo, že když se macince podařilo udola. ukecat, kdoví co nkecat hráče čokomango a duracel a oni nám odpálili dva účty a hranici, že se vám to nepodařilo zlomit ... ale to si vysvětluju nešikovností místních hraničářů
 

DeletedUser41201

Guest
Musím sa smiať GM ale ty máš vlastne pravdu.

Avalon bral všetko čo sa hodilo pod ruku. Nehovorím, že to bola zlá skúsenosť, hráči, ktorí chceli, mali mnoho možností, učili sme sa na účtoch pod útokmi od petr, dons, macinka, koloulek. Samotný Master to môže len potvrdiť. Nebolo to zlé.

Už si ani nespomeniem kde sa stala chyba, kde sme prestali fungovať. Nie je to vina len Fonyho, nie len vedenia. Je to chyba nás všetkých.

Dobre sa mi hralo, zozačiatku aj zabávalo, no akonáhle hra prerastie cez hlavu, treba s tým skoncovať. Hra bude vždy len hrou, nech si do toho vložil 100 alebo 1000 eur. Nervy k tomu netreba. Podrazy k tomu netreba. Hrať sa dá aj férovo, hrať sa dá dobre a aj s kvalitnými hráčmi, ktorí schopnosti ocenia.

Ku koncu som myslel, že na mňa bude UŽ konečne nejaká hromadná akcia, sklamali ste ma. Snáď sa stretneme na iných svetoch a snáď už viac nie proti sebe.

Ako napísala Giorgi, to čo sa od sveta očakávalo, to sa i splnilo. Ako porazený sa necítim.

Majte sa pekne.

Marcel
 

DeletedUser41201

Guest
Nevím proč, ale mám pocit jako by si psal, že špinavou hru hrálo KDDK. Je to tvůj názor, ale osobně si myslím že to tak není. Nevím o žádném hráči, který by hrál za AVALON a po jednom roce hraní změnil stranu (macinka,dons,duch,giorgi,..). Ani nevím o tom, že by někdo z vedení KDDK platil hráčům PB za to aby udělali podraz,atd...

Ano, svět s28 se blíží ke konci, ale tento výsledek se blíží už skoro rok. Už od dob kdy odešel gavraldino a uklidnila se situace u nás v kmeni. Od té doby bylo dost obrany proti vaším akcím. A zároveň někteří vaši hráči kteří hrají sólově při našich akcích přicházeli o dost vesnic. Tím se ten rozdíl mezi kmeny jen postupně zvyšoval. A když k tomu připočtu asi nějaké hádky a z avalonu odešli hráči aby založili *V*, tak tím se tento rozdíl mezi stranama opět zvýšil. Nyní se objevují barbarky a rozdíl jen a jen roste.

Ale netvrdil bych, že špinavou hru hrálo KDDK či AVALON. Na obou stranách se děli nějaké špinavé věci, ale jedna strana se z toho poučila a zbavila se podrazáků a začala hrát. Druhá strana se z toho nedostala.

Vnímam to všetko s odstupom času, kedy som si konečne zoradil myšlienky.

Nebola to vojna len medzi nepriateľskými kmeňmi, bola to vojna, ktorá presiahla do osobného života. Nenávisť voči hráčom. Nejaká podlosť, ktorá bola zrejme nevyhnuteľná.

Nikto nehral fér. Niekto mal hranicu, pokiaľ môže, volá sa to svedomie, no niekto urobil všetko na úkor seba.

Rád sa pozriem na hráčov, ktorí prejdú do KDDK, po tomto hromadnom odpadávaní - hromadnom barbarení.
 

DeletedUser41201

Guest
To by bola pohromaaaaaaaaaa

Aby to nebolo len o hre...

Vedeli ste že?
Keď papier preložíte na polovicu a toto zopakujete 103x, tak jeho vrstvy budú mať hrúbku asi toľko, ako veľkosť vesmíru.
:yes
 

DeletedUser41209

Guest
do kddk přistoupí maximálně hráči z KDDK2 ale nikdo jiný ... ano můžu potvrdit, že spiša už žebronil, nicméně byl poslán slušně do míst, kam kouká jen proktolog.

dočkal by ses akce i na tebe té hromadné, ale čekání jsi vzdal.

trochu mě uráží to tvoje věčný nikdo nehrál férově a že se musíš smát tomu co jsem napsala, ale když nejsi schopný ani v tomto udělat kompromis, tak nemá smysl se hádat,
ale pravda, nebyla to vina jen fonyho ... spíš si myslím, že tam bylo moc kohoutů, na tak malém dvorečku
a začalo se vám to kazit přesně tak měsíc po té co jste přijali macinku do kmene a co jste morfeovi zase začali dávat účty, když nám tady jeden zničil ... od té doby jste začaly klesat ... a definitivní vaše zkáza bylo zničení gavraldina, protože on byl obrovská achillova pata našeho kmene

pravda po zkušenostech na tomto světě už další svět dost možná hrát nebudu (to neříkám na 100% ale spíš ne .... chci si udělat pauzu od všeho toho stresování ... a chci si užívat to, že nemusím věčně vstávat jako b*b abych chytala útoky apod.)

a teda aby to nebylo jen o hře, to jsem nevěděla a ty jsi věděl, že ropa světélkuje?
 

DeletedUser41998

Guest
do kddk přistoupí maximálně hráči z KDDK2 ale nikdo jiný ... ano můžu potvrdit, že spiša už žebronil, nicméně byl poslán slušně do míst, kam kouká jen proktolog.

Na to se opravdu nedá nic říct. Pak má člověk někomu ve vlastním kmeni věřit. Zrada, zrada a zase zrada.
Spiša krutý seveřan - hráč do kterého bych to neřekl. To se potom nikdo nemůže divit, že to tady tak dopadlo.
Do hry jsem se nechal ukecat a po dvou letech to můžu vyhodnotit jako zbytečně zabitý čas. (zjednodušeně řečeno)
 
Nahoru