• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

šachlik - mimo soutěž

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Takhle to bývá vždy, když se něco povede. :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Rozhodně to není poslední soutěž,určitě budeš mít ještě spoustu možností předvést své schopnosti.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Lamači, vždy mám pravdu, to už by sis měl zapamatovat. :D:D:D

Já vím, že to není poslední soutěž, již jsem se některých účastnil, ale vždy když jsem přidal příspěvek včas, tak to byla katastrofa, viz velká prázdninová soutěž. :rofl:rofl:rofl

Mohu se zeptat k čemu tento slogan bude sloužit? Výherní bude použit jako oficiální lákadlo k této hře, nebo to je jen čistě proto, aby byla nějaká soutěž? :)

Předem díky za odpovědi. ;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pravděpodobně slogan využit nebude,jen jsme nechtěli nechat tak dlouhou pauzu,než začnou tipovací soutěže k olympiádě.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale jestli Ti jde rýmování, můžeš to zkusit na kolbišti - Keltil hledá soupeře. :hi
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Na jakém kolbišti? :D

Keltill se mi nijak nezmínil, to si s ním dnes vyřídím. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Koukni do Jarmarku. Tam je vše, i odkaz.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Již 15 zobrazení a žádné pomluvy? :shock:D

Dobře, dáme se do toho :D
Budu se ale šťourat ve všem...

1. slogan:
Divoké kmeny pojď s námi hrát,
však každý má tuto hru strašně rád!


Celkem to jde, drobná chybka je, že "hrát" a "rád" není zcela úplný rým. Co bych vytkl trochu více je ten způsob napojení obou veršů, protože přeskakuje od oslovení čtenáře k obecnému faktu a prostě působí divně.

2. slogan:
Pojď si hrát, pojď se bavit,
s přáteli pojď ničit davy!
Poť se, bojuj, vyjednávej,
v budoucnu pak hru ovládej!


Obsahově povedené. Ale předpoklad básně je, že v ní budou úplné rýmy, což zde není ani v jednom případě (kromě absolutních rýmů spojených se slovem "pojď" a "poť", ale ty jsou zase na začátku a ne na konci, aby se o běžné rýmy jednalo).
Na můj vkus se moc nepovedlo, že první a třetí řádek obsahují trefné, krátké věty a přímo mezi ně je vklíněna jedna dlouhá.

3. slogan:
Snaha, víra, odhodlání,
aneb 3 zlatá přikázání,
přidej k tomu trošku času
a staň se pánem svého výherního plesu!


Obsahově nesmyslné. Změť různých motivů nakombinovaných tak, aby se rýmovaly, což se ve výsledku sice povedlo, ale za cenu zmatenosti. Kdyby někdo nevěděl, že to má být o DK, asi by to ani nikdo netipoval.
 
Nahoru