• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

120% ochrana před utoky.

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser40258
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40258

Guest
Zdravím

Jste všichni spokojení s tímto 120% bonusem na ochranu před utoky ?
Já osobně si myslím že bez něj by byl casual živější a zábavnější.

Takto je to pouze čekačka na barbarky.

Zajímalo by mě jestli o tom organizátoři DK uvažovali, jestli 120% zruší :)
 
Nemáme v plánu zrušit ochranu před útoky, neboť je Casual pohodový svět, také to zrušit mohou pouze vývojáři hry.
Pokud se ti to nelíbí a chceš, aby to bylo živější, tak hraj klasický světy, kde toto omezení nebude.
Tento svět umožňuje hráčům volnější styl hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
ano chápu.

neplánujete otevřít nějaký svět jak casual s neurčeným koncem a bez 120% ?

děkuji.
 
:scratch myslím že niečo ako Casual 2 nie je v pláne...

ale nápad to nie je zlý :D
 
Některé verze mají více Casualů, ale česká verze asi nic takového mít nebude.;)
 
mají v zahraničí také bonus 120 % u všech casuálů ? by mě zajímalo :)
 
Prozatím se neplánuje otevřít nový Casual, pokud se něco takového bude chystat, určitě Vás informujeme.
 
odpověste prosím

zdar, jen jsem se chtěl zeptat, jakto, když na mě útočil hráč s více než 20k bodů já měl dohromady 9k bodů, tak si na mě mohl v klidu útočit a já nemohu na jiný, jakto?
 
Pokud byl mimo poměr, je jediná možnost že jeho útoky již šli na vesnici kterou jsi zabral.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru