• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

2.4 speedeček

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Čus, udělejte mi radost. Poprvé píšu o nastavení speedku, dal bych si nějakou starou klasiku.

2.4.2021 od 15 do 21 hodin (mám jen tady čas, tak prosím nepište že to dáte ale jindy)

lvl 0 rozestavěná vesnice
0 barbarek a 0 onus vesnic
1% fake limit
Začátečnická ochrana 30 minut
3 lidi do kmene, nelze opustit, nelze podporovat mimo kmen

Díky :)
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
"speedeček", tak to je užasný návrh.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Ja problém nemám. Nabudúce si prečítaj ako sa podáva návrh spedu (Doporučené vzory návrhů). Nestačí napísať len "speedeček".
Kedy bude kolo nastavené vždy záleží od dobrého návrhu a času, kedy je možné ho nastaviť, podľa plánu kôl už nastavených speedov.
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
O čem to mluvíš? Já nenapsal jen "speedeček" ale napsal jsem základní atributy speed kola, které jsem chtěl mít nastavené. Což je lvl vesnice, počet barbarek, nastavení kmene a fake limit.... Proč bych si tady měl hrát na nějaké formality? To jestli tam dáte morálku nebo ne a jakou rychlost vojska mi bylo jedno, proto jsem to nepsal. To jsem počítal že bude administrátor natolik kreativní, že něco vymyslí. Tak příště nepiš ironické odpovědi a poslouchej potřeby hráčů.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Nabudúce napíš svoj kreatívny návrh podľa vzoru. Ďakujeme.
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Dámy a pánové toto je v praxi zachraňování upadající hry, kterou hraje čím dál méně hráčů. :)

Nenastavit speed protože není formálně napsaný a pak na něj odpovědět ironicky.... To určitě někdy ještě napíšu návrh, čus
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Máš úplnú pravdu, že to nie je pexeso alebo človeče nehnevaj sa.
 
Nahoru