• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5996

Guest
Slyšte, slyšte Holoto, páni vznešení a dámy z urozených kruhů,
mlynáři, ševče a i Ty děvečko, co se tam vzadu schováváš za kabátcem svého vojáčka.

Nastal čas, kdy místní knihtiskaři a knihvazači dokončili své poslední novinové dílo.
Povolali nejzdatnějšího KAMELOTA, aby včas a bezpečně
tento list dopravil před Váš zrak.

proto čtěte, kochejte se, a nezapomeňte,
diskutujte a vyjádřete své uspokojení stejně jako rozčarování, jak nad kvalitou novinářských pisálků, tak nad formou Vám dodanou.

S pozdravením Váš vydavatel KM II.

(první příspěvek editován od papasese - doplnění přivítání čtenářům)

______________________________________________________________________________________-
______________________________________________________________________________________-
______________________________________________________________________________________-
______________________________________________________________________________________-
______________________________________________________________________________________-


Tak co? Jak se Vám líbí moje sekce o wiki? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
JJ teraz som ju prečítal :D nikdy som o wiki toľko toho nevedel :D

Pre zelího ak to tu číta :D kto ti dával tie otázky ?? :D ak náhodou niekto viete tak napíšte :D
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Moc hezký hyugy...

Mě tam chybí úvod potom až měli být ty rozhovory s třemi nejlepšími hráči v žebříčku.
 

DeletedUser34519

Guest
Tak sem se těšil , jak malej kluk , že si počtu nakonec bylo jen 5 světů ...a líbil se mě 1 článek ...fakt chtel bych byt objektivní..todle je hrůza + nechápu proč máme slovensky světy ...todle vážně nepoberu ...neumíme udělat svoje světy ,ale dáváme slováky to je konec ...vážně todle bych radši zabalil ...chápu , že vám chybí lidi ale to Vám garantuju , že minimálně 50% hráčů; bude zklamaných...snaha je sice krásná věc , ale todle je propadák
 

DeletedUser19739

Guest
Tak napiš lepší. Můžeš nít miliardu slov, ale nic tim nezměníš. Napřed něco dokaž, a pak mluv...

A proč by tam neměli být slováci? Ksakru dyť je to ČeskoSlovenskej projekt, dochází vám to lidi? Pro CZ sou český informátoři, pro SK slovenský, ale to co jsi napsal by sis měl ještě přečíst než to odklikneš, protože to je jednoznačná diskriminace.
 

DeletedUser34582

Guest
Ja som rád že to robia a ak sa viac ľudí nezapojí je to škoda ale snažia sa a to sa cení :D a ide im to dobre :D
 

DeletedUser19739

Guest
Se přidej taky Gandalfe. Ostatní psát nechtěj, tak nepíšou a nekazej radost těm, co je to baví měl bys to tak taky skusit. Jestli s tim máš nějakej problém, tak to v sobě udus nebo co já vim běž mlátit do stromu, ale neventiluj to tady, my se nesnažíme jen proto, aby tady ti jako ty, celou snahu schodili.
 

DeletedUser

Guest
Tak sem se těšil , jak malej kluk , že si počtu nakonec bylo jen 5 světů ...a líbil se mě 1 článek ...fakt chtel bych byt objektivní..todle je hrůza + nechápu proč máme slovensky světy ...todle vážně nepoberu ...neumíme udělat svoje světy ,ale dáváme slováky to je konec ...vážně todle bych radši zabalil ...chápu , že vám chybí lidi ale to Vám garantuju , že minimálně 50% hráčů; bude zklamaných...snaha je sice krásná věc , ale todle je propadák
Ahoj, hele, ač jsem se snažil sebevíc, nikde jsem nenašel Tvé jméno v seznamu členů redakce KM (a to jsem hledal hodně dlouho). Pročpak? Chápu, každý má právo kritizovat tento projekt, v tom Ti samozřejmě nebráním, ovšem já kladu si otázku: proč někdo vyzývá někdo, ať zabalí tento projekt, mimochodem jediný aktivní, aniž by se snažil přiložit ruku k dílu? (Pokud ano, tak se moc omlouvám.) Neznám Tě, ovšem já kdybych něco tak nekompromisního napsal, hanbou bych se pak propadl.

Prosím pěkně, kde je napsáno, že to je projekt jen české komunity? Pokud jsem dobře obeznámen se situací, jedná se o časopis české a slovenské komunity.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru