• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3stupňový špeh

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Zdravím,
jelikož jste zamkli http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?20754-Svet28-%C5%A0pehovanie
, tak zakládám nové téma.

Vrátil bych se k tomu, a to, že podle mě vojsko mimo vesnici jde vyzkoumat na základě toho jaký je nastaven systém špehování, takže pokud to jde, tak musí přežít 90 % špehů z útoku nebo s nimi vyslat paladina s dalekohledem (což svět 28 neumožňuje).

Já, když jsem to četl, tak jsem si myslel, že si děláte srandu, protože hraji na světě se 3stupňovým výzkumem rok a půl a špeh je jediná jednotka, která má jen jeden stupeň, ale díval jsem se do nastavení světa 28 a on špeh jde fak vyzkoumat výše. Jelikož jsem o tomto nikde nečetl, tak by mě zajímal smysl tohoto 3stupňového špeha. U ostatních jednotek to chápu, zvyšují se jejich útočná a obranná čísla, ale k čemu ten špeh, ten přece do útoku nepřidává nic a do obrany, tak málo, že toho nemá smysl kvůli tomu zkoumat. Mám to chápat, tak že když útočník má špehy na stupni 3 a obránce na stupni 1, tak k prozkoumání třeba toho zmiňovaného vojska mimo vesnici stačí k přežití méně jak 90 % špehů? Nebo špehové na stupni 1 nejsou schopni vyšpehovat vojsko mimo vesnici? Taky by mě zajímalo, jestli poměr přežití útočníkových špehů vůči obráncovým špehů závisí na výzkumu či ne?

Nehraji na světě 28 a registrovat se mi tam kvůli tomu nechce:blush a ty otázky ohledně vyšpehování vojska mimo vesnici by mi simulátor na tom světě stejně neodpověděl. :) Tak, jestli by mi mohl někdo odpovědět tady, tak jako proč o této věci nikde nepadla zmínka nebo jsem něco nečetl? Zrovna byste mohli DK wiki zaktualizovat.:) http://help.divokekmeny.cz/wiki/Výzkum
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To je takhle...
Třístupňový špeh MŮŽE BÝT ( = nemusí ) pouze na světech, kde je třístupňový nebo desetistupňový výzkum.
1. stupeň vyzkoumá jen vojsko ve vesnici.
2. stupeň vyzkoumá navíc budovy a suroviny.
3. stupeň vyzkoumá navíc budovy, suroviny a vojsko mimo vesnici.
( Budovy + suroviny ) a ( vojsko mimo vesnici ), když to tak napíši, jsou dvě věci, které lze vyšpehovat jen, pokud přežije určité procento špehů.
Myslím, že by to mělo být takhle.
 

DeletedUser33829

Guest
Děkuji Ti za odpovědi a ten výzkum vliv na přežití špehů asi nemá?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Trochu to upřesním, tento výzkum je na sv. 28 a je to takto nastaveno:


Výzkum na:

1. stupni - špeh vyšpehuje vojsko ve vesnici a suroviny
2. stupni - špeh vyšpehuje i budovy
3. stupni - špeh vyšpehuje i vojsko mimo vesnici.

To vše za předpokladu, že je posláno dostatečné množství špehů. Na přežití má vliv, kolik jich pošleš a kolik protivníkových špehů se jim postaví do cesty.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru