• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

4. vydání KM II .....DISKUZE

DeletedUser34342

Guest
Slyšte, slyšte Holoto, páni vznešení a dámy z urozených kruhů,
mlynáři, ševče a i Ty děvečko, co se tam vzadu schováváš za kabátcem svého vojáčka.

Nastal čas, kdy místní knihtiskaři a knihvazači dokončili své poslední novinové dílo.
Povolali nejzdatnějšího KAMELOTA, aby včas a bezpečně
tento list dopravil před Váš zrak.

proto čtěte, kochejte se, a nezapomeňte,
diskutujte a vyjádřete své uspokojení stejně jako rozčarování, jak nad kvalitou novinářských pisálků, tak nad formou Vám dodanou.

S pozdravením Váš vydavatel KM II.

(první příspěvek editován od papasese - doplnění přivítání čtenářům)​
 

DeletedUser34342

Guest
OMLUVA

Omlouvám se hráči pohreb - autorovi článku INFORMÁCIE ZO SVETA 15, že autorství bylo přiděleno jinému informátorovi.

žabka
 

DeletedUser30368

Guest
Ono toho moc nebylo :( Neznám moc hráčů ze světa 1, tak jsem nakonec sehnal lamace, který udělal celkem slušný článek na to, že nemá ani tucha o tom světě ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Chvályhodné, kdyby se z každého světa někdo pokusil o něco podobného, bylo by tam těch informací o světech daleko víc. :hi
 

DeletedUser34582

Guest
Jj inak dal som si odkaz na toto vidanie do profilu tak mozno sa o tom dozvie viac ludi :)
 

DeletedUser19739

Guest
A já sem měl tento měsíc moc školy a práce, že jsem své číslo nenapsal projistotu vůbec:( Takže se chci každému koho to ještě zajímalo, a samozřejmě redakci omluvit, příští číslo už tam článek odemě určitě bude:)
 

DeletedUser34582

Guest
A myslim, ze tie novinky co ste pridali spravia KM este zaujimavejsi :)
 

DeletedUser30368

Guest
Biblosi někdo ze svého světa? nerad se povyšuji, ale já se pokusil o články ze světů, kde nehraji :yes a lamac mi velmi pomohl.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No právě, takže pro ty, co tam hrají, by to mohlo být povzbuzením, že se něco napsat dá.
 
Nahoru