• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

4. vydání KM II .....DISKUZE

DeletedUser30368

Guest
Ano, souhlasím.

Mohu vědět, proč se číslo ještě nerozeslalo? :eek:
 

DeletedUser

Guest
Informace ze světa 1
svět 1
Tento svět už jede 4455 dní což je v přepočtu 148 měsícu. Pan redaktor by si mohl aspoň trochu ověřit data, než je vypustí, co si tak pamatuju ten svět jede maximálně 4 - 5 let. Sám autor tam píše že svět je hrán od roku 2007.

Jinak teda celkově: omlouvám se za kritiku, ale z estetického a grafického hlediska to vypadá jak ..... prostě hrozně. Neučesané, zmatené. Při zběžném prolistování mi to připadalo jako spousta na sobě nahuštěných informací, které jsou naházeny jak na kupě hnoje. Pro mě iritující fakt, že slovenské světy, po kterých je mě i ostatním českým čtenářům kulové jsou stabilně a dlouhodobě cpány do popředí celého čísla, tak celkově informací ze světů ubylo.
Kde jsou ty časy starého dobrého Paladina, nebo původního DK magazínu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Pan redaktor jel podle statistik... Buď jsou špatné nebo ty máš nějaké divné datum, kdy jsi začal..... Článek se psa na poslední chvíi, protože bylo málo světů....přijmeme ochotného člověka do redakce ze světa 1 :hi
 

DeletedUser

Guest
Pan redaktor jel podle statistik... Buď jsou špatné nebo ty máš nějaké divné datum, kdy jsi začal..... Článek se psa na poslední chvíi, protože bylo málo světů....přijmeme ochotného člověka do redakce ze světa 1 :hi

Pan redaktor si v tom případě protiřečí ať počítám jak počítám, tak od roku 2007 určitě neuplynulo 148 měsíců.
 

DeletedUser30368

Guest
Koukám taky, že špatně počítá :hi

Příští bude lepší, když ho udělá někdo, kdo hraje na tom světě :hi

Omlouvám se za svou chybu. :yes
 

DeletedUser34342

Guest
Jinak teda celkově: omlouvám se za kritiku, ale z estetického a grafického hlediska to vypadá jak ..... prostě hrozně. Neučesané, zmatené. Při zběžném prolistování mi to připadalo jako spousta na sobě nahuštěných informací, které jsou naházeny jak na kupě hnoje. Pro mě iritující fakt, že slovenské světy, po kterých je mě i ostatním českým čtenářům kulové jsou stabilně a dlouhodobě cpány do popředí celého čísla, tak celkově informací ze světů ubylo.
Kde jsou ty časy starého dobrého Paladina, nebo původního DK magazínu.


Pokud si myslíš, že bys zvládl lépe koordinovat všechny informátory a hlavně všechny články, které obdržím k vydání, ráda Ti křeslo šéfredaktora předám. Věř tomu, že s radostí vypnu a konečně zase začnu žít jako člověk. Kritika je fajn, dokonce je nutná, ale většinou mají plnou pusu "moudra" ti, kteří nemají ani páru o tom, jak to funguje. Upřímně, začínám být z toho už unavená.
Nebo víš co? Proč rovnou tento projekt nezrušit :), alespoń bude o "kupu hnoje" míň. :pardon
 

DeletedUser19739

Guest
Informace ze světa 1
svět 1
Tento svět už jede 4455 dní což je v přepočtu 148 měsícu. Pan redaktor by si mohl aspoň trochu ověřit data, než je vypustí, co si tak pamatuju ten svět jede maximálně 4 - 5 let. Sám autor tam píše že svět je hrán od roku 2007.

Jinak teda celkově: omlouvám se za kritiku, ale z estetického a grafického hlediska to vypadá jak ..... prostě hrozně. Neučesané, zmatené. Při zběžném prolistování mi to připadalo jako spousta na sobě nahuštěných informací, které jsou naházeny jak na kupě hnoje. Pro mě iritující fakt, že slovenské světy, po kterých je mě i ostatním českým čtenářům kulové jsou stabilně a dlouhodobě cpány do popředí celého čísla, tak celkově informací ze světů ubylo.
Kde jsou ty časy starého dobrého Paladina, nebo původního DK magazínu.


Nadáváš tady na autora článku světa 1 že si protiřečí (v jiném příspěvku než je citace) a přitom si protiřečíš sám: Nadáváš na grafiku a neúhlednost KM2 a chtěl bys spátky původní KM, ale uvědom si že co já si pamatuju tak i u KM a KM2 je grafika stejná:)

Jinak myslím že redakce se snažila uspokojit čtenáře a udělala spoustu novinek, podle mě kritika ok, skritizujte co se nelíbí, ale taky pochvalte co se líbí, netvrď, že je vše špatné.

Jo a slova jako halda hnoje... by sis moh aspoň ze slušnosti odpustit...
 
Nahoru