• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

4. vydání KM II .....DISKUZE

DeletedUser

Guest
Nadáváš tady na autora článku světa 1 že si protiřečí (v jiném příspěvku než je citace) a přitom si protiřečíš sám: Nadáváš na grafiku a neúhlednost KM2 a chtěl bys spátky původní KM, ale uvědom si že co já si pamatuju tak i u KM a KM2 je grafika stejná:)

Jinak myslím že redakce se snažila uspokojit čtenáře a udělala spoustu novinek, podle mě kritika ok, skritizujte co se nelíbí, ale taky pochvalte co se líbí, netvrď, že je vše špatné.

Jo a slova jako halda hnoje... by sis moh aspoň ze slušnosti odpustit...

Ano, grafika je stejná, ale taková neuhlazenost, taková roztěkanost... čtu článek ze světa a rub ho najednou sáhodlouhý rozhovor že nevím, jestli ještě čtu článek k danému světu, nebo už je to další rubrika, pak za pár stránek další nadpis. Navíc ti současní informátoři ty články píšou buďto aby to čím jak nejvíce natáhli, grafy, statistiky, mapy, nebo jen pouhý výtažek ze statistik. Pár měsíců jsem dělal informátora ze svého světa a když jsem psal článek snažil jsem se to nějak opestřit, nebál jsem se přidat svůj pohled a třeba si i rejpnout do kmenů napříš spektrem. Uznej, že graf, mapu nebo statistiku si dokáže vytvořit každý......
Dobrá uznávám za haldu hnoje se velmi omlouvám, to nebylo adekvátní, ale ona neupravenost a nesourodost článků mi tento útvar v první chvíli připomněla.
 

DeletedUser19739

Guest
Je to těžké... Když tam dám jen grafy a mapy, a nic čím bych to okořenil, tak přídeš ty a podobní, že to protahuju takovejma blbostma ale svůj názor nebo něco takovího tam nedám. A máš v podstatě pravdu.
Ale když potom napíšu svůj názor, a třeba si i do někoho rýpnu, tak se na mě sesype halda jinejch, že jsem je svím článkem poškodil a zkazil jejich imič na světě. A maj více méně pravdu taky:(
A těď nevim, co s tim mám dělat, netvrdim že sem bůh ví jakej novinář, ale píšu od začátku původního KM, vynechal sem zatím jen toto jedno číslo, ale i tak nevim jak udělat kompromis mezi těmito možnostmi. Samozřejmě, pár alternativ tu je, ale to pak příde třetí ňouma a začne křičet že se opakuju a že je to zas nastavovaná kaše a že vařim z vody:(
 

DeletedUser

Guest
Mě třeba bavilo na psaní zjišťovat takové ty zákulisní klepy, pak si je ověřit a nakonec informovat a říct třeba co si o daném kroku toho a toho kmene na spojení myslím, nebo nastínit co by to mohlo znamenat pro vývoj situace. A to že budou brblat.. tak ať brblajó.. pokud to není cílená palba stále do jednoho kmene, tak je to akceptovatelné. Dnes jsi pod lupou ty, zítra tvůj soused z druhého kmene. Jako jo třeba na závěr přidat jednu mapku, jednu statistiku ale nepřehánět to s nima a nestlát tím půlku článku. Přiznám se, že jsem se"pobavil, nad obrázky kasáren, nebo paladina s dalekohledem....
 

DeletedUser

Guest
Informace ze světa 1
svět 1
Tento svět už jede 4455 dní což je v přepočtu 148 měsícu. Pan redaktor by si mohl aspoň trochu ověřit data, než je vypustí, co si tak pamatuju ten svět jede maximálně 4 - 5 let. Sám autor tam píše že svět je hrán od roku 2007.

Jinak teda celkově: omlouvám se za kritiku, ale z estetického a grafického hlediska to vypadá jak ..... prostě hrozně. Neučesané, zmatené. Při zběžném prolistování mi to připadalo jako spousta na sobě nahuštěných informací, které jsou naházeny jak na kupě hnoje. Pro mě iritující fakt, že slovenské světy, po kterých je mě i ostatním českým čtenářům kulové jsou stabilně a dlouhodobě cpány do popředí celého čísla, tak celkově informací ze světů ubylo.
Kde jsou ty časy starého dobrého Paladina, nebo původního DK magazínu.
A slovenským hráčom je do českých svetov tiež kulové. To ťa nenapadlo? :scratch
 

DeletedUser

Guest
Ano, jenže je li časopis distribuován na českém prostředí, myslím, že by český čtenář měl mít právo myslet si, že je dělaný primárně pro něj. Na slovenských kmenech může být klidně celoslovenská verze se slovenskými světy v popředí, ale neplyne z čisté logiky, že na českéhm foru by měl být upřednostňován český čtenář?
 

DeletedUser

Guest
Nie, pretože sa nevydávajú dve verzie pre CZ a SK, ale len jedna spoločná.
 

DeletedUser34582

Guest
Ano, jenže je li časopis distribuován na českém prostředí, myslím, že by český čtenář měl mít právo myslet si, že je dělaný primárně pro něj. Na slovenských kmenech může být klidně celoslovenská verze se slovenskými světy v popředí, ale neplyne z čisté logiky, že na českéhm foru by měl být upřednostňován český čtenář?
A nabudúce Ti to vimenia dajú Ti najprv české svety, o ktorých je toho predca len viac a na koniec Ťa ako si písal "unudia" slovenskými čo z toho máš ?
Mne je úplne jedno či sú na začiatku slovenské alebo české svety nieje problém nájsť to tam a tiež je to výborne spracované a čiastočne delené nieje tam nič nahádzané na kope a všetko je pekne rozpísané :)

Čo sa týka toho, že budeš dávať informácie, za ktoré sa Ti neskôr kmene pomstia tak iba príde KM o dobrého informátora nie tým, žeby skončil na svete ale ak napr, je v prvých 5 kmeňoch a je v deji hry ponúkne info, koré nikto nemá vedieť o prvých 4 kmeňoch tie ich kmeň rozoberú a bude aj po informáciach :)

Jediny kto dokáže takéto info zohnať je ten kto väčšinu hráčov pozná a záleži na hráčoch v tých kmeňoch či im to vadí alebo nie :)

Na s22 som, zverejnil zoznam kmeňov, ktoré boli v akejsi aliancii a dostal som ho od tých proti, ktorým išli a predca ma ešte nerozobrali a dokonca mi ten kmeň čo útočil chcel poslať aj štatistiky priamo z kmeňa bohužiaľ neovládal systém fotky obrazovky :)

:shock:shock takéto dlhé som ešte nikdy nič nenapísal :D

Inak ďakujem redakcii výborné vydanie ako aj ostatné :)
 

DeletedUser

Guest
Tretie vydanie si stiahlo zatiaľ 2302 hráčov.
Štvrté vydanie si stiahlo zatiaľ 2019 hráčov.

V porovnaní so začiatkami - prvými číslami KM II. sú to dobré - väčšie čísla. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to je dobře! I negativní ohlas může být dobrá reklama! ;)
 
Nahoru