• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

4. vydání KM II .....DISKUZE

DeletedUser

Guest
Ale čím více dílu je,tím méně lidí si to stahuje,jste si toho nevšimli? :mocking

Jo a taková blbá a malá připomínka..V 3. a 4. vydání jsou ÚPLNĚ stejné 3 "novinky" o speedech. Ikdyž dá se říct,že víme co a kdo je speed tým a taky my speedaři snad víme co je speed..Dále je tam o Mistrovství ,které je taky úplně stejné jak v 3. a 4. vydání. Samodřejmě 4. vydání má o 1nu měnší novinku navíc tak aspoň že tak..:hi
 

DeletedUser

Guest
Milý Airborn, nie nevšimli sme si to. A ty si si nevšimol príspevok, kde som písal, že sa tie počty sťahujúcich zvyšujú každým číslom? :pardon
 

DeletedUser34582

Guest
Tie cisla sa mi pacia je to ovela kratsia doba co vyslo 4 vidanie a 3 bolo o dost skôr takze si myslim, ze zatial dobre a to sa rovna poctu skusenych a aktivnych hracov :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ale čím více dílu je,tím méně lidí si to stahuje,jste si toho nevšimli? :mocking

Jo a taková blbá a malá připomínka..V 3. a 4. vydání jsou ÚPLNĚ stejné 3 "novinky" o speedech. Ikdyž dá se říct,že víme co a kdo je speed tým a taky my speedaři snad víme co je speed..Dále je tam o Mistrovství ,které je taky úplně stejné jak v 3. a 4. vydání. Samodřejmě 4. vydání má o 1nu měnší novinku navíc tak aspoň že tak..:hi

Omlouvám se za celkem pozdní reakci.

Budu reagovat na ten speed.
Jeho místo ve kmenovém magazínu je mimo jiné i proto, aby se tím přilákalo další hráče- ti asi moc nevědí, pokud se o to nezajímají, kdo je ve speed týmu, jak se speed kola dělí, atd.
Rád bych ty stejné novinky viděl konkrétně.
Je pěkné něco jen tak říci, ale budeš to také muset obhájit a podložit.
Pokud se nějaké věci opakují, znamená to, že buď pokračuje stejný trend ( např. více a více se zmenšují rychlosti jednotek nebo je nastavováno méně a méně Blesků ), registrace u nějakých soutěží, apod., je stále otevřena, nebo je tam chyba, případně je pro to jiný, dostatečně kvalitní důvod.

Mohu se zeptat:
Dozvěděl ses nebo uvědomil sis něco nového?
Pokud ano, pak měl článek i pro Tebe nějaký přínos.
A teď nemyslím, že mi řekneš věc typu "dozvěděl jsem se, že české speedy prosperují" nebo podobné ironicky myšlené narážky...
 

DeletedUser34582

Guest
Tak vidím, že toto vidanie bolo veľmi dobré a takmer bez sťažností :) môže sem niekto dať informatívne koľko ľudí si ho stiahlo ? :)
 

DeletedUser

Guest
Áno, 2845 hráčov. Minulé tretie vydanie 2453, takže je to pokrok. :)
 

DeletedUser34582

Guest
Tak to je super :) ďakujem za info :) nabudúce to bude ešte lepšie :yes :)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se dozvěděla, že prý tam bylo něco velice poučného, co by mne mohlo zajímat - jdu si to teda stáhnout....hmmm.
To bude zas ode mne naprostý vrchol technické zručnosti a manuální indispozice, hehe :D

Jo - hned si odečtětě tak 5 stažených čísel - to jen já takhle stahuji a nikdy mi to napoprvé nešlo :blush:pardon
To zas vyzkouším pevnost nervů a stavbu bezdrátové myši, jak tady bude poletovat vzduchem :D
 

DeletedUser

Guest
Ufff, rozsahově obsáhlé, což vítám - aspoň je co číst po večerech a nepřelouskám to za 5 minut.
Jen - u titulků s infem ze světů bych dala více najevo, že se jedná třeba o "Informace z CZ světa 12", takto jsem chvilku tápala.
Někde mi chybí odkazy, či jen podpisy těch, kterých se týká článek - např u SK Klebetníku je sice napsáno jakou pozici ještě potřebujete obsadit a to s dodatkem "...napište mi zprávu...", ale už nikde není uveden autor článku, ani odkaz na koho se máme obracet....
Detailky...

Jinak je to supr :yes
 
Nahoru