• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

5. vydání KM II .....DISKUZE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34342

Guest
Slyšte, slyšte Holoto, páni vznešení a dámy z urozených kruhů,
mlynáři, ševče a i Ty děvečko, co se tam vzadu schováváš za kabátcem svého vojáčka.

Nastal čas, kdy místní knihtiskaři a knihvazači dokončili své poslední novinové dílo.
Povolali nejzdatnějšího KAMELOTA, aby včas a bezpečně
tento list dopravil před Váš zrak.

proto čtěte, kochejte se, a nezapomeňte,
diskutujte a vyjádřete své uspokojení stejně jako rozčarování, jak nad kvalitou novinářských pisálků, tak nad formou Vám dodanou.

S pozdravením Váš vydavatel KM II.

(první příspěvek editován od papasese - doplnění přivítání čtenářům)​
 

DeletedUser34582

Guest
Hola hola drekt uz vola :)

Ahoj, sorry za staznost ale[SPOIL]neslo to dat skôr :( teraz si to môzem precitat az zajtra kedze uz nieom pri PC a tak kvôli tomu nebudem ani spinkat :cry :) ale prezijem to a zajtra si to precitam :) [/SPOIL]
Neberte to ako spam prosim :) Uz sa nemôzem dockat zajtrajska :)
 

DeletedUser30368

Guest
Já :blush

Kde je fronta?

Velmi pěkné číslo na to, co se v KM děje (Tedy spíše, kvůli tomu, že nejsou lidé a já sám jsem nic neudělal :( )
 

DeletedUser34582

Guest
Žabička krásna básnička :) Inak tak trochu som to už preštudoval ale myslím, že ste to aj napriek malému počtu informátorov zvládli na 1 s * :)
 

DeletedUser23979

Guest
Nu pro mě moooc chudé.......ale je fakt, když se na světě nic neděje, tak není o čem psát.....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru