• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

6. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34342
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Děkujeme za kritiku ;) A jsem rád, že jsme mohl přispět aspoň tím málem ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Grády možná ne, ale kalorie určitě :mocking

Jinak speciálek - eňo ňůňo - a kmenovému přeji více informátorů.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si vydání stáhl a jsem docela i zklamán, je to další číslo, kde je tolik zkopírovaných věcí z obou fór, že jsem to v půlce vzdal a dál jsem to ani nečetl. I když vím že to není lehké sehnat spolehlivé informátory, určitě bych volil méně stránek než tak toho tolik nasolit, to je můj osobní názor .
 

DeletedUser30368

Guest
Angelíku a co speciální číslo? :)

Osobně jsme na světech, které jsou obsazeny, tak nemohu lépe přispět.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si vydání stáhl a jsem docela i zklamán, je to další číslo, kde je tolik zkopírovaných věcí z obou fór, že jsem to v půlce vzdal a dál jsem to ani nečetl. I když vím že to není lehké sehnat spolehlivé informátory, určitě bych volil méně stránek než tak toho tolik nasolit, to je můj osobní názor .

Ja som to už Žabke písal. Niekedy je menej viac. :pardon
 

DeletedUser34342

Guest
Ano, taky souhlasím. Ale tisíc lidí, tisíc chutí. Názor jedince se ne vždy ztotožní s názorem "lidu". Byla dána žádost o uveřejnění Křesla pro hosta a Klebetníku, aby si to přečetl i ten, kdo není registrován na fóru...
Pokud by mělo záležet na mě, řeknu jen jediné. Nikdy bych se dobrovolně do takového projektu sama nepustila. Nikdo nikoho nenutí, aby si čísla stahoval a četl je. Je to jen VAŠE volba.
 

DeletedUser

Guest
I ten kdo není na fóru registrován, může všude číst ....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru