1. Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

» Vytvořit účet na fóru

Abnormálně rychlý nárůst bodů?

Téma v sekci 'Otázky & Odpovědi' založené uživatelem Riivattu, 2. srp 2018.

Sdílet tuto stránku

1. Riivattu

Riivattu Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    30. čvc 2018
    Obdržená poděkování:
    0
    Zdravím, jen by mě zajímalo jak je možné na s60, který začal minulý týden mít přes 2000 bodů ? To není normální nebo ano?

2. šachlik

šachlik Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    5. lis 2011
    Obdržená poděkování:
    78
    Nákup surovin přes prémiový trh... Co si budeme povídat no, pay to win zkazilo hru. :)

Kaper, tantalena a Riivattu za toto poděkovali.
  3. Riivattu

Riivattu Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    30. čvc 2018
    Obdržená poděkování:
    0
    Ale těžce. Zlatě když jsem před lety začala hrát.. Ještě u nás na fóru padlo že může používat zakázané skripty ale na to nikdo nemá důkaz a nepřijdou na to...

4. šachlik

šachlik Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    5. lis 2011
    Obdržená poděkování:
    78
    I to je bohužel možné. :)

5. Kozmicz

Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

Registrace:
    19. úno 2008
    Obdržená poděkování:
    644
    Máte možnost hráče nahlásit, ale zpravidla ti hráči na nejvyšších příčkách jsou častěji prověřováni, než ti ostatní a proto si myslím, že pokud by hráč používal nějaké nepovolené skripty, už by se na něj dávno přišlo.

6. hynekzalesak

hynekzalesak Zkušený uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    27. dub 2013
    Obdržená poděkování:
    73
    Takové pomluvy tady :D hraju to 5 let a takovou šílenost jako jsem udělal na S60 jsem udělal zatím jen jednou :) s mnoha lidmi si píšu, byť mám občas pozdější reakci nebo některé zprávy zapadnou protože mi píše mnoho lidí, stačí že mě vidí na prvním místě v kmeni a chtějí nábor nebo něco podobného, kdybys napsala šlo by se o tom bavit i ve zprávě... nepoužíval jsem žádné scripty, nemám to zapotřebí, prvních 5 dní jsem skoro 24 hodin denně trávil na trhu a nonstop refreshoval stránku abych měl co nejvíce surovin... a byla to slušná bitva protože jsem měl na kontinentu velkou konkurenci :)

Naposledy upraveno: 10. srp 2018 v 02:35