• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Abnormálně rychlý nárůst bodů?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser43983
  • Vytvořeno

DeletedUser43983

Guest
Zdravím, jen by mě zajímalo jak je možné na s60, který začal minulý týden mít přes 2000 bodů ? To není normální nebo ano?
 

DeletedUser43983

Guest
Ale těžce. Zlatě když jsem před lety začala hrát.. Ještě u nás na fóru padlo že může používat zakázané skripty ale na to nikdo nemá důkaz a nepřijdou na to...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máte možnost hráče nahlásit, ale zpravidla ti hráči na nejvyšších příčkách jsou častěji prověřováni, než ti ostatní a proto si myslím, že pokud by hráč používal nějaké nepovolené skripty, už by se na něj dávno přišlo.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Takové pomluvy tady :D hraju to 5 let a takovou šílenost jako jsem udělal na S60 jsem udělal zatím jen jednou :) s mnoha lidmi si píšu, byť mám občas pozdější reakci nebo některé zprávy zapadnou protože mi píše mnoho lidí, stačí že mě vidí na prvním místě v kmeni a chtějí nábor nebo něco podobného, kdybys napsala šlo by se o tom bavit i ve zprávě... nepoužíval jsem žádné scripty, nemám to zapotřebí, prvních 5 dní jsem skoro 24 hodin denně trávil na trhu a nonstop refreshoval stránku abych měl co nejvíce surovin... a byla to slušná bitva protože jsem měl na kontinentu velkou konkurenci :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru