• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Adidas992

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Rozhodnutí je na Tobě a musíš ho učinit dřív, než bude soutěž uzavřena. Soutěžní může být jen jeden návrh. Ten, s označením i místa a roku je pro připomínku, kdy to bylo, vhodnější. Vizitky zůstávají hráčům jako památka.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40698

Guest
Soutěžní může být jen jeden návrh.

Já teda nevím, ale v zadání soutěže se píše něco jiného, tak předpokládám, když všechny, tak to znamená, že může mít i dvě ne?
  1. Za soutěžní se považují všechny práce, které budou umístěny v prvním příspěvku vlákna.

Či to zase jako vždy špatně chápu?

Jinak ta druhá verze se mi také líbí více.:great
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, chápeš to trochu špatně - všechny je myšleno jako od všech soutěžících, které budou umístěny v prvním vláknu, ale každý soutěžící může mít jen jeden soutěžní návrh. To je obsaženo v první větě zadání:

  1. Vytvoř jmenovku s tématikou, která vystihuje místo srazu nebo pořádající hry.

Jak vidíš, je tam jmenovku, nikoli jmenovky.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mě se také víc líbí druhý návrh, jen bych možná zapřemýšlel nad změnou písma, aby to lépe zapadlo.
 

DeletedUser34864

Guest
Tak jsem nahodil finální verzi. uvažoval jsem o změně fontu už jak jsem to sem nahrál. Dělal jsem to strašně zbrkle. Teď jsem tomu věnoval cca 30 minut a doladil jsem i jemné detaily, tak jsem s tím spokojený. Snažil jsem se udělat pěknou decentní jmenovku s motivem dk, posuďte sami jak se mi to povedlo. Za každý názor budu rád :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, to vypadá o mnoho lépe.
 

DeletedUser38461

Guest
Rozhodnutí je na Tobě a musíš ho učinit dřív, než bude soutěž uzavřena. Soutěžní může být jen jeden návrh. Ten, s označením i místa a roku je pro připomínku, kdy to bylo, vhodnější. Vizitky zůstávají hráčům jako památka.

Jj99OLD.png


???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Práce všech soutěžících umístěné v prvním příspěvku - základní podmínka je - jmenovka, nikoli jmenovky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru