• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ahoj Divoké Kmeny!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To se nám to tu ale rozhoupalo. Není se čemu divit , když je slíbená odměna ve formě PB bodů. Jelikož zde hrají povětšinou školou povinné osoby , které nemají vlastní příjmy , tak je opravdu velká pravděpodobnost , že sem napíše mnoho a mnoho lidí , a to i ti co sem nikdy nic nenapsali. Škoda jen že sem napíší třeba jen pozdrav. Ale tak není to téma vyhrazené ke komunikaci mezi hráči. Na to tu jsou jiná vlákna. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29323

Guest
Knight_new.png

Ahoj bojovníku!

Už sme ťa dlho nevideli na DK fóre!

DK Fórum je miesto, kde si vždy môžeš prečítať aktuálne informácie o hre, napr. o plánovaných aktualizáciách hry, novinkách, alebo kde si môžeš prečítať rôzne návody pre hru, prípadne si tam môžeš voľne písať s ostatnými hráčmi v sekcii "Hostinec u Krvavé Sekery".

Vytvoriť účet na fóre si môžeš za pár sekúnd, je to veľmi jednoduché.

Veľmi radi ťa tu vždy uvidíme a pri tejto príležitosti sme si pripravili aj menšiu súťaž o Prémiové body.

Stačí, ak do tejto témy napíšeš hocijaký príspevok.

Môžeš napr. napísať niečo o sebe, kde a ako dlho hrávaš, čo sa ti páči na Divokých Kmeňoch, alebo len tak môžeš pozdraviť ostatných hráčov "Ahoj".

Alebo môžeš pozdraviť nového administrátora DK, ktorým bude od začiatku nového mesiaca dlhodobý člen hernej podpory - Kozmicz, prípadne sa tam rozlúčiť so mnou, keďže vám tu budem pomáhať už len do utorka, no to už je na tebe :)

Každý hráč môže napísať iba jeden príspevok a súťaž trvá až do nedeľe, do 12:00.

30 náhodne vybraných hráčov získa potom po 30 Prémiových bodov, šancu má teda ozaj každý.


Tak veľa šťastia, želám ti potom už len peknú hru a príjemný víkend! :)

S priateľským pozdravom,
Linteo
dočasný admin​


Ahoj Jmenuji se Tomáš je mi 18 let jsem z Ostravy a zdravím všechny spoluhráče a s Tebou se loučim Linteo bude mi po tobě smutno a přeji ti hodně štěstí a Zdravím vás Ahooooooooooj.A Zdravím nového Admina a přeji mu ať má s námi zláte nervy
 

DeletedUser

Guest
Ahoj:))

Ahoj všem. Jmenuji se Šimon a jelikož už nemám tolik času na hraní normálních světů, hraju na světě Casual. :)
 

DeletedUser38275

Guest
Zdravím, DK hraji nějaké 4 roky od světa 6 (tuším že to tak nějak je :D ). Hrál jsem až do světa 14, pak jsem měl zase přestávku, poté jsem se podíval na svět 19-25, kde jsem zase nachvilku skončil a dal si přestávku (většinou byli přestávky přes léto) a teď jsem nově začal na 31 a 32 :hi: . Tak mě tu zase máte :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru