• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ako spoznat Sopliaka Maloleteho

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ako spoznat Sopliaka Maloleteho v siedmych krokoch:

1. Sopliak sa svojim vekom nijako netaji. Ma ho zverejneny v infe.

2. V profile ma obrazok stitu, lebky, meca alebo zbrojnosa. Pripadne vsetky dokopy. Najcastejsie vsak vsetky mozne obrazky, ktore skopiroval od inych sopliakov na inych serveroch.

3. Sopliak je velmi komunikativny. Rad pise aj ked sa ho snazite ignorovat. Vase odpovede vsak spustaju lavinu dalsich sprav zacinajuce sa slovami Preco, Ako, Co si tym myslel, Nerozumiem atd.

4. Sopliak je velmi naladovy. Strieda dve nalady. Agresivnu spojenu s mnozstvom vyhrazok a osocovanim. Umiernena nalada sa prejavuje spravami 'PLS NEUTOC NA MNA PLS'.

5. Ma vycibreny slovnik. Niektore podruhy Sopliakov sa adaptovali antivulgarnym filtrom a preto automaticky zamienaju pismena vo vulgarizmoch avsak tak, aby vyznam zostal nezmeneny.

6. Gramatika nie je jeho silna stranka. Ma chronicke problemy s rozpoznanim rozdielu medzi i/y. Ciarky a bodky su pre neho zakazane znacky.

7. Ak tento text nie je v sopliakovej rodnej reci, pravdepodobnost ze dokaze tento text precitat a pochopit je miziva.
 

DeletedUser

Guest
Wa bomba.To je dobre.Ked tak nad tym rozmyslam je to aj pravda.
 

DeletedUser5117

Guest
supa, este pred par rokmi by ma to urazilo :D:D:D
fakt to niektorych mladsich hracov DK vystihuje, aj ked vek nie je vzdy mierou inteligencie
 

DeletedUser4584

Guest
Bohužel v naprosté většině případů ano. Mezi 1-150 lety se vždycky najde plno debilu... Nad 150 let to nikdo nehraje...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslim že tady máme ukázku jednoho z těch sopláků :D .. Že Patrician
 

DeletedUser11763

Guest
Vystihl jsi dobře:D:D:D:D. Pár takových harantů už jsem potkal.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
haranti

Ještě bych dodal, že úplně nejhorší jsou haranti okolo 12let co toužej po funkcích.
Jsou podobný jako vejce vejci. Když nedostanou funkci hned vyhrožují a pak slibují
a očerňují ostatní hráče.
 

DeletedUser

Guest
Jo ja sem taky potkal sopliaka měl podle mne 7-8 let a mal 59000 bodu a ja 187000 bodu a zikal ze ak mu nepreneham veznici tak mne zabera a ted je na okraji mapy z 158 bodmy :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
no tak ja mám 13 a nemyslím si že som taký a sú aj 20 ročné "deti" čo sa hodia na tento popis...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru