• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Aktivační kód

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Aktivační kód

Co je to aktivační kód?
Aktivační kód potřebujeme, abychom zaktivovali herní účet. Tento kód Vám přijde na email, který jste zadali při registraci. Pokud si účet nezaktivujete, budou omezeny některé funkce účtu a při delším neaktivování se Vám účet dokonce uzavře a uvolní se až po zadání aktivačního kódu.


Co dělat, když Vám nepřijde aktivační kód?

1.
Aktivační kód nechodí okamžitě, ale může to chvíli trvat, a to třeba i 24 hodin, takže první rada je čekat. První dny hry se bez potvrzení emailové adresy bez problému obejdete.

2. Když Vám ani po 24 hodinách kód nechodí, tak si zkontrolujte emailovou schránku, jestli Vám zpráva nespadla do spamu, a kdyby ano, tak je problém vyřešen. Důvodem také může být Vaše plná emailová schránka a budete muset nejdříve smazat některé email a nechat si poslat nový email.

3. Zkontrolujte, jestli jste zadali správnou emailovou adresu, kterou najdete v Nastavení > Emailová adresa. Pozor, někdy můžete mít chybu malou, které si na první pohled nevšimnete, a může to být třeba jen čárka, místo tečky. Stejný pozor dejte na to, jestli nemáte nad nějakým písmenem čárku a přitom emailová adresa ji nemá atd. Pozor též, jestli je emailové adresa opravdu celá a nechybí vám třeba „.cz“ Správný formát emailové adresy je jméno@poskytovatel.cz. Příkladem je třeba franta@seznam.cz, nebo i novak@gmail.com Další pozor při kopírování, kdy můžete nakopírovat i mezeru před adresou. Pokud na chybu přijdete, tak email opravte a zažádejte o zaslání nového aktivačního kódu. Můžete provést i změnu emailu, pokud už je váš účet zablokován z důvodu nezaktivování.

4. Někdy se může stát, že email opravdu nedorazí, nebo ho smažete. Jestli je tedy váš email správný a už je to déle než 24 hodin od registrace, tak si o aktivační kód zažádejte znova.

5. Po znovu poslání kódu opět vydržte alespoň 24 hodin. Pokud jste se řídili všemi předchozími kroky a email Vám stejně nepřišel, obraťte se na Support.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru