• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizace a chat

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41028
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41028

Guest
Měl bych malou otázku
na kterou se mne ptalo pár členů
týká se to chatu
na mobilu.

Aplikace DK pro mobil/tablet
neukazuje možnost aktualizace
a ikdyž se snažíme chat sebe více najít
stále není nikde a nikde.

Chci se vás tímto zeptat
zda to tak má být či ne,
zda si budeme moct o chatu v aplikaci pro mobili moc nechat jen zdát
nebo změna nastane.

Když už jsem u toho
tak bych měl jednu otázku
která se týká tohoto
tématu.

Na forku v kmeni se mne lidi ptají
zda s dalšími verzemy
bude chat i pro větší skupiny
např. kmene nebo tří lidí.

Předem děkuji za odpovědi,
váš potulný básník vás zdraví.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zavedení chatu se zatím na mobilní aplikace neplánuje. Ohledně chatu pro více skupin, určitě je to jedna z věcí, na kterou bychom se chtěli v budoucnu zaměřit.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
a bylo by možné zařídit, aby v aplikaci vyskakovaly zprávy z chatu jako standardní Nová zpráva (včetně upozornění na přijatou zprávu)?
Pokud mi teď kamarád napíše na PC na chatu, tak to v aplikaci zjistím jen náhodou = žádné upozornění nevyskočí jako u běžných zpráv.

Díky
 

DeletedUser33998

Guest
Dobrý den,

aplikaci jako takovou, má na starost výhradně tým vývojářů, nejsme schopni zaručit Vámi požadované upozornění, na zprávu, můžeme však při širší podpoře herní komunity Váš návrh delegovat přímo k Vývojářům hry, avšak jelikož je chat jako takový novinka, věřím že vývojáři samotní do budoucna počítají s touto formou upozornění,
 

DeletedUser41028

Guest
Děkujeme za odpověď :) Samozdřejmě předání této informace vývojářům by byl oskvělé :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru