• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizace vlajek

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Ve hrách bývá zvykem, že probíhají průběžné aktualizace měnící vlastnosti určitých aspektů hry ( Např. v dotě nerfování, buffování určitých typů jednotek, schopností atd..)
A nemám pocit, že by se to stejné dělo i tady. A tak mám hned návrh na první změny, tedy vyvážení, co se týče vlajek.

Všichni víme, že všechny druhy vlajek nemají stejnou cenu. Z pravidla vlajky na suroviny a rekrutaci jsou nejžádanější, zatímco vlajky s nosností a štěstím nikdo nechce a nepoužívá. Tak bych navrhoval takový balanc.

1. Přepracovat vlajky na suroviny ze současného
  • 4-6-8-10-12-14-16-17-18
na
  • 4-6-8-10-12-13-14-15-16
2. Přepracovat vlajky na rekrutaci ze současného
  • 6-8-10-12-14-16-18-19-20
na
  • 6-8-10-12-14-15-16-17-18
3. Vlajku vyvažující štěstí v útoku bych odstranil a nahradil ji vlajkou zvyšující rychlost stavění ve vesnici a to takto

  • 4-6-8-10-12-14-16-18-20
4. Přepracovat vlajku na náklad, která je teď totálně zbytečná ze současného
  • 2-3-4-5-6-7-8-9-10
na
  • 10-20-30-40-50-60-70-80-90

Nebo by ta vlajka nezvyšovala nosnost, ale procentuelně zvedala kořist z každého útoku + se sběru v té vesnici (to by mohly zůstat hodnoty jak jsou cca.)





Toto jsou mé navrhy, zajímalo by mě, jestli by to šlo předat dál a co si o tom myslíte
 

DonKapparino

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Vlajka na náklad už teď zvedá výnos ze sběru. Ale nedivil bych se, kdyby o tom nikdo nevěděl, protože vlajka na náklad se považuje za špatnou a nikoho ani nenapadne ji zkusit/zjistit si více (sám jsem to zjistil náhodou při pročítání .net fóra, docela jsem čuměl).

Jinak za mě +1, návrh na přepracování vlajek se mi líbí. Je to podle mě i rozumně zpracované. Možná ještě nějak upravit ten náklad.
 
Naposledy upraveno:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Vidíš, to jsem nevěděl. Tak tedy druhá možnost. Jednotky by vzaly vždy o nějaká procenta víc, než je ve vesnici surovin. A mohlo by se to nechat stejné. Každopádně bych rád věděl jestli je možnost, aby se tyto návrhy daly posunout dál.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za tvůj nápad. Souhlasíme s tím, že systém vlajek bude potřeba upravit a možná i více, než uvádíš. Některé vlajky jsou pro většinu hráčů bezvýznamné. Tato úprava však bude potřebovat maximální koncentraci vývojářského týmu a community managerů jednotlivých států. Jakmile tedy přijde vývojářský tým s tím, že budou chtít systém vlajek upravit (a určitě dřív či později přijde, protože již jsme o tom diskutovali), rádi změnu podpoříme.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
jn, už jsem navrhovala vlajku nejméně používanou (a nechtěnou) nahradit vlajkou na zrychlení staveb, ale rozumně mi odpověděli, že stavby jsou už tak dost zrychlené za premium, a tím by to ztratilo význam..

zvýšení procent u nákladu by dost pomohlo..

a místo vyrovnávání štěstí, tak pouze přidávání do plusu, ne k nule.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Návrh na úpravu hodnot jednotlivých vlajek, odstranění vlajky "Štěstí" a přidání vlajky pro zrychlení výstavby jsme dnes poslali vývojářům hry!
 
Nahoru