• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aletheiany výstražné ohně

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40576
  • Vytvořeno

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Myslím že ohně jsou skvělá zbrsň vůči tak aktivním hráčům jako jsi ty, rozhodně mi nepřipadá fér že jsou tací co u hry můžou být 24 hodin a potom ti co to můžou hrát max 2 hodiny dohromady, některým lidem nedochází že je to hra a stejně jako pexeso nebo kvarteto i tady někdy záleží na štěstí nebo smůle :)
Správný stratég se naučí hrát vůči všemu a 100% obránce nezabere nic než barbarku což je jeho achilova pata :)
Nerušit a ani neměnit, můj názor.

S tímto názorem se naprosto ztotožňuji...

Katapulty byly v minulosti téměř nepoužívané, s vylepšeným předmětem se opět dostaly do hry!
 

DeletedUser40576

Guest
To sice ano, ale jakým způsobem...

Dovol mi prosím, abych ti něco spočítal... :)

Vezmeme si nějakou obranou jednotku, třeba šermíře.
Má obranu 50, 15, 40
Doba výroby v kasárnách na úrovni 25 je cca 3:30 minuty

Teď si vezmeme katapult s ohni.
Má obranu 1000, 500, 1000
Doba výroby katapultu v dílně na úrovni 15 je zhruba 36 minut.

Což znamená, že za dobu výroby jednoho katapultu vyrobím 10 šermířů ->součet jejich obrany je tedy 500, 150, 400

Náklady na výrobu jsou 300 dřeva, 300 hlíny, 700 železa=1300 surovin

Oproti tomu cena jednoho katapultu je 320 dřeva 400 hlíny a 100 železa=820 surovin!!!

Takže abych to shrnul: jediný katapult s předmětem má několikanásobně vyšší obranu (o 100% větší oproti pěchotě, o 333% u kavalerie, 120% oproti LnK), než šermíři vyrobeni za stejný čas, je v přepočtu na suroviny a obyvatele výhodnější (o 480 surovin/2 obyvatele na jednotku) a třešňičkou na dortu jsou bleskové přesuny s paladinem...

Se vší úctou, tohle není jen výhoda oproti aktivním hráčům, to je totální masakr bez jediného slabého místa...

PS: jestli se někomu nelíbí použitá obranná jednotka, mile rád to přepočítám na něco jiného :)
 

DeletedUser37060

Guest
ja to už síce mám spočítané, ale skús sem spočítať aj tú druhú obrannú jednotku s paladinovým predmetom :)
 

DeletedUser40576

Guest
65, 19, 52.

650, 190, 520 při 10 kusech... Přiznávám, že jsem to opomenul, ale vážně to není až takový rozdíl :)
 

DeletedUser30368

Guest
No, tak musíš použít dobrý útok na ty katy a ohněm a ne si zde stěžovat.


Zkus si spočítat rychlost stavění offky na katapulty a jak ty můžeš rychle zabírat jiné vystavené vesnice oproti tomuto obránci. Navíc, než se na začátku ke katapultům dostaneš a sázet na to, že ten předmět dostanu je velmi malá pravděpodobnost.
 

DeletedUser37372

Guest
Vtipná představa, že zelího kmen má akci :D Víš zelí, těmi 10ti sekerami neprorazíte 100 katů, nevymlouvej se prosím, že to bylo kvůli ohňům :D
 

DeletedUser30368

Guest
Víš SiTe, my je dobyli ;) a velmi snadno, ještě na kraji fullky nemáme, tedy teď už skoro jo, ale tenkrát to bylo ještě 300 katů, takže obětace jedné rozestavěné :)
 
Nahoru