• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Amaia-Landora1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest

Představuji vám Amaiu
[SPOIL]
9e0d90e0ed_93464058_o2.jpg
[/SPOIL]
  • Amaia je krásná čarodějka, která žije na panském dvoře.
  • Kromě toho, že dělá společnici šletici (šlechticům), účastní se vojenských výprav.
  • Po úspěšném vpádu do nepřátelské vesnice, kdy beranidla srovnají opevnění vesnice se zemí Amaia účinně oslabuje bojeschopnost nepřátelských obranných jednotek.
  • Nejen, že vojáky okouzluje svojí tajemnou krásou, ale také jim nalévá víno s omamnou látkou. Stupeň oslabení nepřítele, resp. množství podaného jedu závisí na stupni zkoumání.
  • Amaia jako vojenská jednotka tvoří v boji samostatnou kategorii.

  • Sama o sobě nemá velkou útočnou sílu: je to doprovodná jednotka beranidel a má účinek pouze při nulovém stupni opevnění.
  • Charakter jednotky nedovoluje přežít, je-li opevnění byť jen na stupni 1.
  • Proč? No copak by mohla v těch krásných dlouhých šatech šplhat někde po hradbách??;)



NákladyObyvatelstvoRychlostUnese
dřevo 20.00030
hlína 30.00050minut0
železo 20.000pro políčko


Bojové hodnoty
síla útoku při stupni opevnění 01000
všeobecná obrana500
obrana proti kavalérii600
obrana proti čarodějce800


Výzkum a rekrutace jednotky na panském dvoře je podmíněna přítomností alespoň jednoho vlastního šlechtice ve vesnici.
Maximální počet čarodějek ve vesnici je 10.


Tech.levelNáklady na zkoumánísíla útokuvšeob.
obrana
obrana
proti
kavalerii
120.000, 30.000, 20.0001000500300
250.000, 60.000, 50.00020001000600
3100.000,1100.000,100.000500020001200


[SPOIL]Nebudu se víc trýznit výpočty, nejsem Turgon, že jo:D...dobře jsem se u toho pobavila a zabila čas místo toho, abych například žehlila práslo. Ať žije prokrastinace!! :wacko [/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Ještě by to chtělo Chucka Norrise.:rofl

Někdy se může stát, že útočník vyhraje bitvu a neshodí opevnění na 0 a ta Tvoje kráska má útok jak blázen a ona to nepřežije?:scratch

Nenapsala jsi o kolik oslabuje nepřítele, ale jestli jde do vesnice po boji, což znamená že nepřátelské vojsko kompletně umřelo, tak komu má podávat to víno?:cool
Celé je to nelogické.:pardon

Jenom jsi tu okouzlila s virutální čarodějkou.:mocking
 

DeletedUser35385

Guest
Shedde chod radsej spat. A landora je to pekne.;) Ja to mám ajtak najhoršie.:rofl
 

DeletedUser33829

Guest
Spát? Co když mě ta čarodějka přepadne v posteli?:shout

Teď už ani neusnu.:blush
 

DeletedUser

Guest
Shede, je to jen zábava a pro mě chvilka odreagování...nemám potřebu obhajovat svoji práci, to mě teprve čeká, ale v úplně jiné instituci a to teprve o něco půjde :yes
Ke každému příspěvku máš připomínky, proč bys měl vynechat mě, že jo? :cool

Drekte, díky ...
 

DeletedUser34582

Guest
Aj ja ťa mám rád ale až teraz píšem, že to je zaujímavé :D
Inak narovinu si mala napísať, že ide o Teba keď útočíš a pobíjaš chlapov :D
 

DeletedUser33829

Guest
landora1 napsal/a:
Shede, je to jen zábava a pro mě chvilka odreagování...nemám potřebu obhajovat svoji práci, to mě teprve čeká, ale v úplně jiné instituci a to teprve o něco půjde :yes
Ke každému příspěvku máš připomínky, proč bys měl vynechat mě, že jo? :cool
Máš pravdu, že celkem o nic nejde, akorát, že ta hra má nějaký smysl, pravidla a vzorce a nějak to tu všichni, kromě mě ignorují.:D Ale dnes se tu objevilo dost zajímavých nápadů, ale různých specialitek, což je super, jenže ta Tvoje kráska prostě je už úplně mimo, akorát jsi tu okouzlila obrázkem čarodějky, to je vše.:hi

Ritier alex napsal/a:
Nekecaj a mazaj spať.:p
Jasně já mám jít spát, abys Ty mohl uspokojovat svoje libido nad obrázkem virtuální postavičky.:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Čarodějka se mi líbí moc - Shedde zapomněl jsi na vojsko, co tam dobrý obránce dokáže nacpat i ve vteřinových rozdílech mezi šlechtu (a což teprve, když to posílají jako já po jednom, mezi vyřizováním ticketů :mocking) pak takový omamný nápoj je velice dobrá myšlenka. Já tomu fandím - středověk je bez čar a kouzel prostě nemyslitelný! :great
 

DeletedUser33829

Guest
Já to trefuji i do 0,5 sekund.:hi

Jenže Ty jsi to nepochopil.:blush Ta dáma jde s vojskem a nalévá tudíž víno, až po bitvě, ještě tam píše, že vesnice musí být bez hradeb, jenže v nepřátelské vsi tou dobou nemůže být žádné vojsko, když při obraně všechen padlo, o tom že čarodějka zůstává ve vesnici po nějakou dobu zatímco zbytek vojska se vrací zpět, o tom tu není ani ťuk, takže až přijde do vsi obrana mezi vláčkem, tak čarodějka je už pryč.
Mimochodem, jak konkrétně ubližuje nepřátelským vojákům, o kolik je oslabuje, to tu od landory nezaznělo.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru