• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Amaia-Landora1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Máš pravdu, že celkem o nic nejde, akorát, že ta hra má nějaký smysl, pravidla a vzorce a nějak to tu všichni, kromě mě ignorují.:D Ale dnes se tu objevilo dost zajímavých nápadů, ale různých specialitek, což je super, jenže ta Tvoje kráska prostě je už úplně mimo, akorát jsi tu okouzlila obrázkem čarodějky, to je vše.:hi

Ano. Vzorce a pravidla jsou daná. Můj výplod je nesmyslná fikce :)
... a nadhled je další věc.

Těm, kterým chybí mám vzkaz od pana François de La Rochefoucauld: Nejlepší cesta jak být oklamán: považovat se za chytřejšího než ostatní ;)







 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
;) Čarodějky si přeci musí uchovávat svá tajemství a hlavně, umí být fyzicky jinde než duševně - a to se dá dělat věcí, co rozumem nepochopíš ...
 

DeletedUser34582

Guest
Biblos myslím, že také niečo robí každý človek :D akurát je mimo nie duševne ale mysľou a to vkuse :D

Inak myslím, že Landora nás všetkých tronfla tým, že zašla tam kam ostatný nechceli a to do medzi fantázie a kúziel :) Doterajšie nápady sa držali v tom čo teoreticky mohlo byť :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, je v tom poněkud rozdíl. Ale to už bych odbíhal od tématu. Prostě tenhle nápad je super.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, to si raději dej do googlu ...
 

DeletedUser33829

Guest
Ano. Vzorce a pravidla jsou daná. Můj výplod je nesmyslná fikce :)
... a nadhled je další věc.

Těm, kterým chybí mám vzkaz od pana François de La Rochefoucauld: Nejlepší cesta jak být oklamán: považovat se za chytřejšího než ostatní ;)


Nadhled je hezký, jenže se držíme v situaci, která nějak funguje a tím, že ji zcela ignoruješ, tak z toho vytváříš ryzí utopii, která v praxi nemá smysl. Není to k užitku.

Ono moudrých hlav, toho hodně už napovídalo, přesto nemůžu říct, že by všechny citáty byly pravdivé či měly smysl a některé třeba jen v některých situací, rozhodně Rochefoucauldův citát nejde napasovat do obecné teoretické roviny a rozhodně se nedá ozaničt za pravdivý v takovém pojetí.

:D Len či to pochopí ten komu to patrí ? :D
Že by Tobě?:wacko
;) Čarodějky si přeci musí uchovávat svá tajemství a hlavně, umí být fyzicky jinde než duševně - a to se dá dělat věcí, co rozumem nepochopíš ...

Bilokace je něco co s čarodějkami nemá žádnou souvislost. Zabývá se jí i psychologie, ale bývá to často spojováno s náboženstvím, ne s čarodějnictvím. Ale hlavně všechno se dá vědecky dokázat, jen to někdy nedokážeme, ale zrovna bilokace nějak účelně prokázana též nebyla, jen jsem chtěl napsat, že to je věc, která není spjatá primárně s čarodějnictvím.

A fantazii se meze nekladou, ale kdyby tu někdo přišel s pojízdným Černobylem, tak by to bylo kritizováno.:scratch

A čo je to libido?:scratch
Jsi neměl ve škole psychologii nebo sexuologii?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Libido
 

DeletedUser

Guest
Nadhled je hezký, jenže se držíme v situaci, která nějak funguje a tím, že ji zcela ignoruješ, tak z toho vytváříš ryzí utopii, která v praxi nemá smysl. Není to k užitku.

Chápu. Jsi pragmatik a s tím se nedá nic dělat...

Á propos ... co konkrétně nemá v praxi smysl a proč? Ta moje pohádka? Vážně?
A kdo řekl, resp. kdo napsal, že to má dávat smysl? V zadání je napsáno, že nová jednotka nebude použita ve hře.

Nebudu tu spamovat a psát sáhodlouhé rozbory mých pohnutek, postupů, myšlenkových pochodů a rozhodnutí o konečné prezentaci. Myslím, že to nikoho nezajímá.

Na závěr bych si jen dovolila vrátit se na samotný začátek tohoto vlákna: Ty jsi jinými slovy napsal, že je můj výtvor je v praxi nepoužitelný nesmysl, já na to reagovala odpovědí, že jsem soutěžní úkol pojala jako odreagování ... a na závěr jsem podotkla, že nejsem Turgon :)

Příjemný zbytek noci všem, kteří čtou tyto řádky ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Ne nová, ale vítězná jednotka nebude použita ve hře.:mocking Což je jedno a jakou to má jako souvislost s tím, že i když nebude použita ve hře, tak má ignorovat i hru? Přijde mi to jak, kdyby se FIFA zeptala fanoušků fotbalu, jak zlepšit hru, s tím, že to nebude použito ve fotbale a někdo by jim napsal, ať se fotbal hraje na ledě s hokejkami.:mocking To už není fotbal a nemá s tím souvislost a stejné je to s Tvojí jednotkou a DK.:hi

To, že jsi pojala soutěž jako odreagování je super, já taky, protože raději píši Tobě, než abych momentálně přeskupoval na světě 22 obranu.:blush Každopádně ta dedukce, že když jsi to dělala na odregování, tak z toho musí vzniknout takový nesmysl, mi nějak unikla.:pardon

Ten Tvůj postup by mě zajímal.:mocking Stejně už bude jen zkreslený a nejspíše i autocenzurní při zpětném ohlížení.:sorry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru