• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Andysek2503 - Katapult

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37060
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
Výpis z Andyskového denníku.

5.6.2015
Niečo okolo deviatej hodiny večer sme sa s kamarátom rozhodli postaviť katapult. Vymysleli sme geometriu a fungovanie.
katapult1.jpg


6.6.2015
Vypočítal som výpočty, čo nebol vôbec žiadny problém. Trvalo mi to iba 1 deň.
katapult-vypocty.jpg


7.6.2015
Zostalo už len taký katapult vyrobiť a otestovať. Počítal som, že to bude trvať tak pár dní. Dreva a železa som mal dosť ešte aj na muníciu. Som veľmi zručný, takže mi na to stačilo jedno poobedie.
katapult2.jpg

8.6.2015
Nastal deň „D“, ideme ho otestovať. Kamaráta som vyzdvihol doma, spoločne sme náš dokonalý katapult doniesli k cieľu, ktorý sme sa rozhodli zničiť. Presné súradnice vieme len my dvaja a nie sú o nich vedené žiadne záznamy.
Na mieste určenia sme pripravili katapult na prvú ranu. Všetko ukotvené, výpočet hotový a „delo“ namierené, drevené želiezko z umelej hmoty sme použili ako muníciu. Čaká sa už len na môj povel, tak nebudem čakať a idem to odštartovať.

11.6.2015
Nie som si istý čo sa stalo. Pamätám si rachot, buchot, pleskot, krik. V tomto denníku už 2 dni nebol žiadny záznam. Už na obed som miesto obedu bežal skontrolovať katapult. Prekvapilo ma, že tam bol, ale bol nepoužiteľný.

19:00
Oprava mi dala zabrať a zobrala mi 6 hodín môjho drahého života. Stačilo pri tom len poskladať vypadnuté časti z kostry katapultu a vymeniť celú rampu. Tá z dreva zrejme nevydržala, tak som tam dal železobetónovú. Vypadal skoro presne ako pred tým, preto nevidím dôvod sem dávať jeho fotku. Chýbala len jedna časť a to drevené želiezko z umelej hmoty, aby sme mali s čím testovať.
katapult3.jpg

23:59
Hľadanie neúspešné.

15.6.2015
Katapult zmizol! Na dverách od dielne som našiel tento odkaz a 20 eur:
katapult_odkaz.jpg

[SPOIL]Ďalšie dielo :scratch Pojmuto trochu inak, pretože tu už zaznelo veľa rôznych štýlov, od básničky až po divadelnú hru a 300 slov je fakt málo na rozprávanie pre mňa. Tak dúfam, že vás to aspoň trochu zaujme :D Je to skoro podľa skutočnej udalosti, iba to nebol katapult... :mocking [/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru