• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

andysek2503

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37060
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
Kde bolelo, tam bolelo, nastal deň o akom sa každému môže len snívať.
Bol to 5,5. deň dvanásteho mesiaca roku 2013 n.l. :scratch, tudíž ten pravý čas pre súdruha Mikuláša --ch13, aby navštívil aj skutočne divoký svet :crazy Divokých kmenov.

Povesti tipu, že súdruh Mikuláš nosí vrece plné hračiek pre dobré Aničky :princess a pre zlého Mateja :mad len korbáče, vôbec nie sú pravdivé :n_o, aspoň nie vo svete Divokých kmeňov.


Trojité čo --ch13 potrebuje sú:

-plné kapsy neznámej hmoty:red

-na pravom pleci súdržku Anjela :angel

-na a na jej pravom pleci súdruha Čerta.:diablo



Za normálnych okolností by mali priletieť na saniach ktoré ťahajú lietajúce soby ale vravím vám, sú to len povesti. Tento súdruh --ch13 sa zjavil z čistej tmy uprostred rozžiareného blesku, presne pod dymom, ktorý pri tej rane vznikol. Pristúpil k skrýši --ch4 vo vesnici ktorú som vlastnil :shock.


Samozrejme keď som to videl, ihneď som dal povel lukostrelcom, či už na hradbách alebo na koni, aby natiahli tetivy. V tom ale vyletela súdružka :angel a všetky luky, šípy, meče dokonca aj štíty jediným mávnutím svojho stredného krídla odčarovala mimo vesnicu. Len bezradne som pozeral ako sa mi snažia vyrabovať skrýšu :cry.



Ale záver bol prekvapivo iný ako by si kto pomyslel. Súdruh :diablo, ktorý sedel na pleci súdružky :angel aj počas jej odčarovávania, nahodil ešte silnejší pokrfejs :( a vyzeral ako by niečo počítal. A po mávnutí ocasu, smerom približne do kruhu, dal súdruhovi --ch13 jasný pokyn že má všetko spočítané. A v tom všetky stromy, vojaci a aj môj zrak zbledli :yes. Nastala taká zima, že ani Kelvinová stupnica by neodhalila absolútnu nulu.

Nemám najmenšie tušenie, ako dlho to trvalo ale po príchode tepla aspoň -25°C :king po súdruhovi --ch13 a jeho spoločníkoch :angel :diabloneostala jediná stopa.


Po väčšom preskúmaní svojej skrýše --ch4, na ktorú sa zameral, som zistil, že neubudla ani nepribudla žiadna surovina :mocking. V protokole, ktorý vediem v oblasti "Prémium" som to zbadal.
:yeah:yeah On rozdáva Prémiové body! :yeah:yeah

______________________________________________________________________________________________________________________
Je to netradičné, ale snažil som sa fakt zbúchať niečo, na čo by nikto nemohol vravieť že to tu už bolo. Ako Biblos povedal, o mikulášovi sa dá 100 krát napísať inak. Tak ja som to skúsil.
______________________________________________________________________________________________________________________
 

DeletedUser34242

Guest
Fuuuu :D tak tohle je super :D miláčku, jsi frajer :great
 

DeletedUser37060

Guest
ďakujem :yes:cool

snáď sa to bude páčiť aj ostatným :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru