• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Andysek2503

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37060
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
:hi díky ;)

Dúfam že je vše v poriadku, pretože na opravu mi už asi čas neostane... :( Možno v nedeľu ak nezaspím :D
 

DeletedUser

Guest
No, ja neviem čo je na tom parádne. Trochu to vyzerá ako robené v skicári. Odflákol si to. Aspoň si mohol spraviť ten hlavný text do jednotného písma lebo ž,č ú ti prehodilo kvôli diakritike na iné písmo. Nápis DK kostrbatý a nekvalitný a v pozadí vidno jednotlivé pixely. Hlavne si to neber v zlom, je to konštruktívna kritika a detaily čo som vymenoval tam robia dosť veľa
 

DeletedUser39622

Guest
Ten font Lucida Blackletter je dělaný, tudíž vhodný jen na ten nápis Divoké Kmeny. Zbytek textu moc nejde přečíst, co je vůbec jeho obsahem. Jinak zajímavý nápad.:)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mě se to líbí, myslím že máš velkou šanci na dobré umístění.
 

DeletedUser

Guest
No nemá, lebo nespĺňa pravidlá :p
Musí to byť A3 formát
A3 formát znamená rozlišení 3508x4961px
A to som zvedavý ako to malé rozlíšenie pozadia bude vyzerať potom :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ona okrasná písmena jsou možná hezká, ale s mírou, sice se s nimi dá potkat na plakátech, ale tohle je přeplácené. Z se jako pomalu 3, tedy tak jak v cyrilice nepíše někdy od poloviny 20. století, ď vypadá jako malé písmeno delta z řecké abecedy a jestli nad „e“ je čárka nebo háček je taky na první pohled nejasné. Jak je ta část psána červenou barvou „Kde? v Restauraci Na Rozkoši...“ písmeno v má být velké a restauraci malé r. Básnička moc čitelná, tedy pro mne, není. Ten poslední rým není český, ale ani slovenský.

Buď
v dobovém oblečení přijďte
(V kom čem přijďte? 6. pád podstatného jména oblečení)
nebo
dobově oblečeni přijďte (Jak přijďte? Tvar slovesa obléct/obléci) nebo dobově obléknuti přijďte, to mi zní ještě lépe
ale ne dobově oblečení přijďte, to zní tedy divně.
Snad nejsem jediný, co na to pan novinář Biblos?:DDivím se, že to tu všichni chválí a nikdo si těchto chyb nevšiml.:blush
 

DeletedUser37060

Guest
tak len pre poznámku, ono tam nie je "oblečení" ale "oblečeni" :D s krátkym "i"... ale to asi nič nerieši...

ale fakt je, že to písmo je divné. Hoc, ako som vravel aj v diskuzi, nemám moc času hrať sa s detailami. Prišiel som z práce a čítam čo všetko tam je treba opraviť.

Môžem opraviť veľkosť, hoc som to v paint .NET nastavil v cm na veľkosť A3 nikoli v pixeloch.
Že je to kockaté, taky je to viac-menej chybou programu. Určite sa to dá vymakať na super hladký plagát aj na formát A2, ale fakt nemám čas na takéto veci.

Dneska už fakt nemám ani chuť ani štávu sa do opravy púšťať, takže buď to ráno stihnem opraviť, alebo nie.
Dal som svoj voľný čas čo som mohol do toho a už vlastnou chybou a chybou grafického programu sa to iným nepáči, je mi to ľúto.

Inak díky za názory :great
 

DeletedUser

Guest
Opraviť tie pxiely do hladka to sa nedá. Je to vlastnosť bitmapového súboru ktorý zmenou veľkosti stráca kvalitu, a hlavne ak je orbázok napr. 600x600 a chceš ho zväčšiť na 2000+ :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru