• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Andysek2503

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37060
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
preto treba opravovať s pôvodnými obrázkami, nie s "hotovým" plagátom...
možno vypadám blbo ale zdanie klame ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Myslím, že zrak mám dobrý a krátké „i“ tam není, ale dlouhé.;)
 

DeletedUser37060

Guest
že by som to ukladal pred gramatickou opravou?! :sorry

tak to sa ospravedlňujem... to opravím aj hneď. :mocking
 

DeletedUser34242

Guest
Podle mě je to jedno. Je to soutěžní obrázek jako každý jiný a buď se neumístí nebo naopak.
Jediné, co mě štve je, že to řešíte stejně jen proto, že je to dílo Matějovo. Kdyby to udělal někdo jiný (třeba já) vůbec byste to nekomentovali.

Je to jednoduché. Buď se vám to líbí a pochválíte mu to, nebo nemá smysl to tu pitvat.

P.S. Vzhledem k tomu, že je to slovák jako řemen, musíte všichni uznat, že je to napsané dobře. Psal to z patra, bez pomůcek...
 

DeletedUser37060

Guest
:pardon Hele, vážim si každého názoru, či dobrého či špatného.

Je pekné, že dostávam "návrhy" na opravu, ale vezmite si z toho niečo aj vy ak budete nejaký plagát vytvárať.
Niekto zručnejší v grafike ako ja sa môže inšpirovať a napísať plagát v rýme. Zatiaľ som jediný čo do plagátu hodil ako taký rým :D a nie len "obyčajný" text s informáciami kde, kedy čo a za koľko? :p Niekomu sa ten môj zdá preplácaný, hoc sú tam 2 obrázky (pozadie a kompas), no mne sa tie ostatné zdajú príliš jednoduché čo sa týka obsahovej stránky :D Už teraz viem, že v tejto súťaži nemám šancu, ako v každej inej, ale zabojoval som, a možno u niekoho aj zabodoval :D

Ovšem, som sklamaný, venoval som tomu hodiny práce a ako sa zdá, bolo to stejne veľmi málo a v celku na nič.
Ak je niekto zručný a dokáže za 2 hodiny, tudíž za kratší čas urobiť lepší plagát, len do toho ;)
Nikomu závidieť nebudem, nikomu nadávať nebudem že pri tom nestrávil veľa času a predsa vyhral.

Ja som urobil čo som stihol a ako som vedel.

Myslím, že zrak mám dobrý a krátké „i“ tam není, ale dlouhé.
wink.gif


Aktualizované ;)
A teraz ak dovolíte, idem spať. :D :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle mě je to jedno. Je to soutěžní obrázek jako každý jiný a buď se neumístí nebo naopak.
Jediné, co mě štve je, že to řešíte stejně jen proto, že je to dílo Matějovo. Kdyby to udělal někdo jiný (třeba já) vůbec byste to nekomentovali.

Je to jednoduché. Buď se vám to líbí a pochválíte mu to, nebo nemá smysl to tu pitvat.

P.S. Vzhledem k tomu, že je to slovák jako řemen, musíte všichni uznat, že je to napsané dobře. Psal to z patra, bez pomůcek...

Nemôžem súhlasiť. Ja osobne na fórum veľmi nechodím, netuším kto to ten Matej je ako osoba. Nepoznám ho vôbec a ako som písal, riešim jeho prácu a nie jeho. A napísal som aj nech to berie ako konštruktívnu kritiku, nie ako provokovanie alebo nieo podobné
 

DeletedUser33829

Guest
Podle mě je to jedno. Je to soutěžní obrázek jako každý jiný a buď se neumístí nebo naopak.
Jediné, co mě štve je, že to řešíte stejně jen proto, že je to dílo Matějovo. Kdyby to udělal někdo jiný (třeba já) vůbec byste to nekomentovali.

Je to jednoduché. Buď se vám to líbí a pochválíte mu to, nebo nemá smysl to tu pitvat.

P.S. Vzhledem k tomu, že je to slovák jako řemen, musíte všichni uznat, že je to napsané dobře. Psal to z patra, bez pomůcek...
Mně je jedno kdo to psal, já bych napsal to samé, ať by byl pod tím podepsaný kdokoliv.;)Myslím, že plakát, tedy pokud vítězný budou opravdu tisknout, tak by měl být lehce čitelný a bez pravopisných chyb a je mi jedno jestli to dělal Čech, Slovák, Rus, Američan nebo Tožan.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Andy, Shedd rýpe rád, ač sám dělá chyby - oblečený je jako mladý - když si to tam dosadíš takto, tak to bude znít - dobově mladí přijďte a ne dobově mladi přijďte (šlo by dobově mládi přijďte). Prostě někdy to jde vyjádřit více způsoby ...
 

DeletedUser33829

Guest
Biblos nezklamal, všecko co napíši je jenom rýpání, když jsme u toho srazu, tak rýpání je i to, když člověk poukáže na geografické rozložení srazů, což tedy většině lidí docvakne jako oprávněné, jen vinařická parta a její kamarádi v tom zase vidí rýpání, však taky za to dlužíš panáka.:D
Oproti Tobě poukazuji na konkrétní přehmaty, zatímco Ty máš v tendenci paušalizovaně, abstraktně a sofistikovaně tady každého cejchovat do hlupáka. Měl bys mi říkát „Zlatoustý“.:p

Já jsem tu možnost úplně nevyloučil, jen jsem napsal, že mi zní divně. Tak tu máme správně i tvar dobově oblečení přijďte, tak jako jiné, jenže v takovém případě se na ně jinak ptáme.

Jak přijďte?
Dobově oblečeni
Dobově obléknuti
V dobovém oblečení

Na tyto varinaty, které jsem vyjmenoval, se ptáme stejnou otázkou.

Jací přijďte?
Dobově oblečení

Biblosi, chystáš se přijít nahatý, že se ptáš jací přijdeme?:D

Lidi říkají: „Jak se mám obléci či obléknout.“, nebo u vás chodíte nahatí a ptáte se: „Mám se obléknout?“:D
Jaké si mám vzít oblečení? Jak mám přijít oblečený (na matuirtu, na diskotéku atd.)?
Jaký mám přijít k maturitě? Na takovou otázku snad nečekáš odpověď, že oblečený.:roflAle čekáš jak přijít duševně, případně u holek vizáž.

Biblosi, já jsem napsal, že to zní divně a za tím si stojím. nezklamal jsi a jsem z Tebe dojatý i dojat, ale rozhodně ne doját, tak jako mlád, přídavné jméno dojatý je přece taky vzor mladý.:D

Jenom teď nevím, jestli mám ten špatný cit pro češtinu, který tu podle Tebe dlouhodbě mám nebo Čechy jsou na tolik kulturně vzdálené Moravě a lidi tam chodí nahatí a ptají se, jestli se mají obléknout, tedy oblíknout.:D Biblosi, požádej o humanitární pomoc, jestli vás vláda už na tolik zbídačila.:D Já Ti oblečení pošlu, nebo přiznáš, že se ptáme ve vztahu k oblečení příslovcem jak, a ne zajménem jaký?;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nezklamal jsi Ty, zas je tu elaborát ... kde si opět protiřečíš, neboť jsi to zamítl, byť jsi pak poznamenal, že to zní divně.:

Ten poslední rým není český, ale ani slovenský.
Buď
v dobovém oblečení přijďte
(V kom čem přijďte? 6. pád podstatného jména oblečení)
nebo
dobově oblečeni přijďte (Jak přijďte? Tvar slovesa obléct/obléci) nebo dobově obléknuti přijďte, to mi zní ještě lépe
ale ne dobově oblečení přijďte, to zní tedy divně.


Ale u děl se diskutuje o dílech, ne o nesnášenlivosti ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru