• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Anisek20

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Ale to je v pohodě, když se podíváš pořádně, tak to odflákl zatím každý a všude jsou mouchy, ale třeba přijde Tantalena, tak proč mu krást práci.:D
 

DeletedUser37558

Guest
Myslím že tento je zatím nejlepší škoda že nejsou vyretušované ty zbytky bílé, kde to bylo ořezáno.
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Myslím že tento je zatím nejlepší škoda že nejsou vyretušované ty zbytky bílé, kde to bylo ořezáno.
Děkuji, no jak jsem psala zas tolik času nemám :D ale tak třeba se najde chvilka tak bych to mohla poupravit. Je to tak trochu do očí bijící
 

DeletedUser37558

Guest
Já bych ti to upravil ale pravděpodobně sám něco vytvořím, minulý rok jsem byl na 6 místě tak to chci vylepšit, jen netuším jak a co nakreslím. :D
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Nič nemeň, obrázok je kul :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ale to je v pohodě, když se podíváš pořádně, tak to odflákl zatím každý a všude jsou mouchy, ale třeba přijde Tantalena, tak proč mu krást práci.:D

Já už jsem z komentování chyb ve špatně vykonané práci celkem vyčerpaný, neboť v poslední době je jí všude kolem mě celkem dost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru