• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Anketa k podzimní soutěži

Kdo z uživatelů nejlépe vystihl zadání?


  • Celkový počet hlasujících
    20
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vážení hráči,


omlouvám se všem, kteří již hlasovali, ale anketa byla vyhlášena ještě před koncem soutěže. Konec soutěže byl stanoven až na půlnoc dne 24. listopadu.

Prosím, hlasujte tedy znovu, ať je vše podle regulí.



Podmínky hlasování:

hlasování se mohou zúčastnit všichni přihlášení uživatelé fóra, kteří jsou na fóru přihlášeni nejméně dva měsíce před datem vyhlášení soutěže, to je tedy nejpozději dne 7. září 2013 a k datu svého hlasování mají na DK fóru alespoň pět příspěvků. Každý hlasující musí připsat pod anketu nějaký vzkaz i kdyby to měl být jen pozdrav.



Do hlasování budou tentokrát zařazena i nesoutěžní díla - jen pro zajímavost, jak by dopadla, mezi oceňovaná vybrána nebudou, i kdyby měla nejvíce hlasů. Z toho důvodů máte možnost v anketě hlasovat pro více děl. Členové DK týmu jsou z hlasování v anketě vyloučeni. Budou rozhodovat jen v případě, že by byla na prvních třech místech rovnost hlasů. Podmínka napsat vzkaz pod anketu je pro ověření, že byly dodrženy podmínky pro hlasování. Hlasy těch, co tuto podmínku nedodrží, budou z hlasování vyloučeny.


Hlasování trvá do 29. listopadu 2013

 
Naposledy upraveno:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
:D Tak jsem zvědav, jinak Biblosi napsal jsi mě tam jako "Byzantici" a já jsem "Byzanticy" :D Ale nevadí...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Zde je klasický příklad sebestřednosti Biblose...
NESOUTĚŽNÍ příspěvky jsou proto, že jsou NESOUTĚŽNÍ, a tedy NESOUTĚŽÍ ani v anketách pro hráče.
Dále se chci negativně vyjádřit ke špatnému chování na soutěžním fóru. Záměrně vyčkáváš do konce, kde "máš poslední slovo", napíšeš příspěvek a zablokuješ téma. Přeji si, aby se toto už více neopakovalo. Je to krajní způsob potlačování diskuze, který nemá na spravedlivém fóru místo.
Ale abych na to nezapomněl - jestliže si stojíš za svým názorem dál (že to nebyl pokus o báseň), nemáš jazykové nadání, což Ti při práci moderátora moc nezávidím. Toť vše.
 

DeletedUser31120

Guest
Byzo a není to jedno ?

Ale abys měl radost upravil sem ti to :cool
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
No jo, tanty mě nakazil :D :rofl Díky Lamači :yeah
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Omlouvám se, nějak jsem to napsal mírně poslepu, takže jsem si té chyby nevšiml.

Tantaleno není polemizovat o čem, mám přímo vyjádření hráče.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To mám sice i já, ale je velmi pochybné... A naopak v důsledku spíš prokazuje to, že je to báseň.
 

DeletedUser

Guest
jj
vybrala jsem Luculínu - chrabrý lučištník číhá na každý podezřelý pohyb mezi stromy :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru