• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Anketa k soutěži

Vlastnosti které postavy byste ve hře nejvíce uvítali?


  • Celkový počet hlasujících
    11
  • Anketa uzavřena .

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vážení uživatelé fóra,

v soutěži o návrh nové ženské postavy do hry se sešly zajímavé nápady a tak Vám dáváme možnost v hlasování vyjádřit, jaké herní vlastnosti navrhovaných postav byste nejvíce ocenili Vy. Připomínám, že nejde o akci Innogames se zaměřením na skutečné přidání nové postavy, ale čistě jen o naši soutěž. I když, nikdy neříkej nikdy, třeba se jednou rozhodnou hru obohatit a my budeme připraveni v předstihu ...

67a61ded.png
Hlasování bude přístupné po dobu 15 dní.
Můžete rozdat hlasy všem, nebo jen vybraným postavám. Pokud se rozhodnete udělit více hlasů, uvítáme, když do komentářů napíšete jaké pořadí postav byste zvolili, případně proč.

Těšíme se na Vaše hlasování
Váš DK tým
 

DeletedUser42938

Guest
Omlouvám se, ale lazarka je moc OP. Je nesmysl, aby za v součtu 300k surovin (tolik stojí třeba 2 šlechty bez mincí) a 1000 míst v seláku dostal hráč poloviční úmrtnost jakkoli velkého betonu, to už by nemělo smysl útočit :D

Naopak jeptiška se mi líbí, je v ní veliký strategický potenciál, na světech s kostelem je problém dobývat mimo hranici víry kvůli snížené obraně při pokusu o získání zpět a tohle by mohlo pomoct.

Zajímá mě, jak nakonec dopadne moje kurtizána. Střílet pochodující šlechty za pomoci "špehovacích" útoků by mohla být fakt legrace a cena tomu myslím taky odpovídá.
 
Nahoru