• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aplikace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42678
  • Vytvořeno

DeletedUser42678

Guest
Dobrý den...Poradí mi někdo, jak zprovoznit aby mi chodily push na telefonu (Android 5.0)..Vždy mi to chodilo, teď ne a fakt už nevím, co bych měl mít ještě nastaveno...V appce to mám nastavevený ( resp. zatrhnuto mám jen útoky - vždy a zapnout zvuk) v telefonu mi taky snad nic notifikace neblokuje.. Nicméně mi nic nechodí
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud ti nechodí žádné notifikace z aplikace, tak musíš mít někde blokovány oznámení aplikace. Musíš tedy hledat ve svém nastavení mobilu. Samozřejmě za předpokladu, že máš notifikace aplikace přímo v aplikaci povoleny.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
A zůstane ti aplikace běžet na pozadí?
Když si povolíš všechna oznámení, přijde ti alespoň nějaké?
 

DeletedUser42678

Guest
No díval jsem se na využití procesoru a je možný, že na pozadí nezůstává..
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
některé chytré mobily , kvůli úspoře, vypínají aplikace samy, možná to jde nastavit. Ale třeba Huawei je dost paličatý.
 

DeletedUser42678

Guest
Mám ASUS, žádnou čínu...:) Hlavně už mi to na něm chodilo
 

DeletedUser42678

Guest
Tak už mi to funguje...Někde v nastavení, jsem našel " vrátit nastavení aplikací" a už to funguje
 
Nahoru