• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Artefakty

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Tentokrát jsem se vrhl na předměty paladina.:cool

Mieszkosovo turnajové kopí
Nejsme Poláci, zakladatel polského státu byl Měšek.;) Diftong „ie“ v češtině už není, je nahrazen „je“ = „ě“ a š jako spřežka se nepíše už od 15. století.

Měškovo turnajové kopí

Aletheiany výstražné ohně

Alétheia
Aléthiny výstražné ohně
Aléth-iny, koncovky řeckých slov při skloňování mizí a nezapomínat na diakritiku.;)

Karlův palcát
Není to palcát, ale řemdih, palcát je to s čím bývá často vyobrazován Jan Žižka z Trocnova, ale to co má paladin je ředmih.

Karlův řemdih

Edwardův dlouhý luk
Edvardův dlouhý luk


Zajímavé, některá jména jsou přeložená do češtiny, jiná ne.:pardon

Ještě by to chtělo mezery mezi čísly a procenta.

Zvyšuje sílu o 30% v útoku a o 20% v obraně atd.

30% = třicetiprocentní
30 % = třicet procent

U ohňů je to správně.
Zvyšuje poškození budov katapulty o 100 %.

To jen tak, hlavně když přepíšete ten palcát na řemdih.:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Děkujeme za nahlášení, ale již zaběhlé názvy předmětů zatím neplánujeme měnit.
 
Jména jsou mi jedno, ale náčiní by se mělo jmenovat, tak jak to je. Sekerník taky nemá v ruce kladivo.:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru