• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Automatická ražba mincí

A jde to po těch 8 hodinach pustit znova, nebo je tam nějakej cooldown?
 
Tak mam dvě věci k tomu.
Ano, jde to aktivovat znova instantně. Divim se, že tam neni ani malej cooldown.
Ale to oznámení bych upravil a opravil.
1776198259182.png
1) Chápu, že v angličtině to je Academy, ale v češtině o tom není zmínka ani na Wiki.
2) Neukazuje to správně počet vyražených mincí. V rámci PD mi to ukazovalo 1400+, ale v oznámení to ukazuje 0.

@Forseti
 
Chybný překlad byl opraven, změna se projeví v následující verzi hry.

Co se týká nesprávného počtu vyražených mincí, tak chybu předáme našim technikům k opravě. Děkujeme za tuto zpětnou vazbu!
 
Zpět
Nahoru