• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Avalon jako častý název kmene

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Koukám že soutěž se chýlí ke konci, tak se taky připojím s menším příspěvkem do soutěže :)

To co sem vkládám se ani neodehrálo přímo na bojišti byť kmen jehož velitelem byl člověk v soutěži zmíněný byl naším nepřítelem.

Potkal jsem kdysi na světě 28 kmen který se jmenoval Avalon, nebudu teď úplně tvrdit že to je jediný kmen který hrál pod tímto jménem dobře ale je fakt že od světa 28 jsem byl chvíli na každém světě co byl spuštěný a všude kde se objevil kmen s názvem Avalon to byl smutný pohled, lidi kteří jakoby chtěli pověst kmene který tento název nesl na světě 28 naprosto zničit.

Když jsem na světě 47 spatřil znovu kmen s názvem Avalon a viděl jsem kdo je jeho velitel a zakladatel bylo mi více než jasné že tento kmen znovu nebude tím slavným kmenem který jsem kdysi poznal, co mě štvalo nejvíc bylo že velitel se na profilu kmene vychloubal s dlouholetou tradicí a slávou kmene Avalon, nedalo mi to a napsal jsem si do profilu toto.

Je škoda že v tom známém kmeni AVALON nikoho neznám a to jsem se spoustou lidí od AVALONU hrál na s28, asi jen další lidi kteří neumí vymyslet nic originálního a ještě k tomu se schovávají za slávu kmene z jiného světa a s úplně jinými členy kmene.

Nijak jsem na sebe neupozorňoval ale stejně mi celkem brzy napsal přímo zakladatel.

svetskejgame čen 09, 20:34
na sv 28 Zakladal avalon nekdo kdo stim nemel nic spolecneho tak kdyz uz chces psat sracky tak aspon pravdive. pises jak lidi z avalonu znas ale vzivote sem te u nas nevidel!!!!!!!!!!!ani na s 1 ani na s2 ani na jinych svetech!!!!!!!!!!!!!!!

hynekzalesak čen 10, 03:57
Zdravím :)

základní součástí slušného vychování je pozdravit aspoň když mi píšeš poprvé v životě, teď k tomu co tvrdíš, já zažil jediný slušný kmen který se jmenoval Avalon na s28, jinak jsem zažil jen mnoho jeho kopií a ve všech případech ani jedna nevydržela do konce světa, sice mi píšeš že jsi mně neviděl v Avalonu na s1 nebo s2 či jinde ale nejseš mi na druhou stranu ani schopný dokázat že tam kmen s tímto jménem účinkoval, a ani ty jako hráč nejsi věrohodným důkazem protože co vím tak hráči charakteru jaký jsi mi právě představil na s1 moc dlouho nevydrželi, tvůj nick je velká neznámá a za poslední světy nemáš žádný úspěch a jsi akorát obrovský kmenový turista, 15 kmenů za svět?
Vyvrať mi moje mínění důkazem a nebo se omluv a přiznej pravdu :)

Hynek

svetskejgame čen 10, 04:12
omlouvat se ti nebudu nemam za co a ono je tak hrozne tezke skryt ostatni svety vid nebo je tak tezke mit i jinej ucet kterej mi blokli a nasledne zrusili vid :D prej same kopie od sv 27 sem kmen avalon uz nezakladal tudiz od sv 27 do ted jakykoliv kmen avalon byl podvrh nemam ti co dokazovat ci vysvetlovat ale tvrdit neco co neni pravda ci nemuzes dokazat je pekna svinarna


Bohužel se potvrdili moje slova, kmen se rychle rozhádal a jen o pár týdnů se po nich slehla zem a myslím že každý rozumný člen si zapamatoval chování jejich zakladatele a znovu by s ním nechtěli mít nic společného, lidi s nimiž jsem si psal z toho kmene mi dali za pravdu a mluvili o něm dost nepěkně což je dost pochopitelné.

Zprávu jsem nechal komplet jako originál, strategicky nemůže uškodit a jinak taky ne, daný hráč už se na s47 nevyskytuje.
 
Nahoru