• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bílá paní na DK

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40796
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40796

Guest
"Ó můj pane, dorazily k nám znepokojivé zprávy" hlásí vrchní zvěd Všechnověd.
"Jak je Vám jistě známo, na celém světě jsou stovky vesnic, které neoriginálně kopírují názvy měst z Pána Prstenů. Nejen, že množství vesnic nesoucí název Minas Tirith přesahuje únosnou mez, a že těchto měst je v okolí 10 polí čtverečních klidně 5 vedle sebe, ale zdá se, že některý ze skřetobijců vyvolal využitím kolektivního amatérismu portál který k nám přivádí neznámé stvůry. Podle Tolkienova popisu by mohlo jít dokonce o Elfy!!"

Zbystřil jsem. "To přeci není možné, každý přeci ví, že poslední film Hobita se setkal ze strany fanoušků nebývalé kritiky."

"Můj pane.. sousední města jsou masově likvidována, zvěsti naznačují, že se objevil jeden z Elfských prstenů. Navíc máme pocit že zde řádí Bílý čaroděj spolu s trpaslíkem, elfem, hraničářem, pokrytcem a několika hobity. Je dost možné, že jsou na cestě sem!!"

"Nesmysl, musel by to být event schválený na samotném vedení Inno games, a o ničem takovém nevím." řekl jsem, zapálil si dýmku a stoupnul si k oknu.
To co jsem uviděl mi vyrazilo dech. Městskou bránou proběhnul olifant, na jehož hřbetě seděla samotná Bílá paní Galadriel. Za ní se k městským branám hrnulo snad celé elfské vojsko, takové které by žádný selský dvůr nepojmul. Tisíce a tisíce špičatých uší. Hrůza kterou sebou nesli byla nepředstavitelná. Pálili a zabíjeli.
Je už jen jediná šance. Rychle jsem sepsal stížnost na support, a doufal, že si zprávu přečtou ještě dnes.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41869

Guest
Chvíli jsem přemýšlel, kde najít tu strašidelnou zápletku.. a pak mi došlo že čekání na odpověď supp když potřebujete něco co nejrychleji vyřešit je něco opravdu strašidelného :D

Šílené, originální, tak se mi to líbí :) držím palečky
 

DeletedUser40796

Guest
Nebylo to bráno jako útok na support :)
Lidičky byl bych rád za další názory, člověk potřebuje odezvu :) komu to sedne, nesedne, na čem do příští soutěže máknout aj.
 

DeletedUser40956

Guest

Chceš-li reakci tak....

Tvůj příběh na mě působí jako zajímavá satira na celé divoké kmeny, ale přijde mi, že si kladl důraz jen na to, aby příběh byl saritou a nějakým způsobem se vysmíval názvům vesnic různých hráčů a vedení a určité věci z dk parodoval.
A mezitím se ti tam trochu vytratil děj celého příběhu.

Určitě pojato zajímavým a originálním způsobem, ale pokud chceš něco "parodovat", tak by stačilo tam dát jen nějaký malý náznak ironie ohledně situaci na dk a zbytek textu věnovat příběhu. Případně celý příběh prodloužit ;-)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ano, děj nic moc, ale vtipné to občas je, takže by to určitě mohlo být i horší. Musím říct, že tyhle vesnice Minas Tirith mě pěkně štvou :D No, něco člověk dobývat musí :D

Já ještě uvidím, jak to bude s mou účastí v soutěži. Taky mě napadlo něco parodovat, akorát nevím, co a jak moc, a jak bych to měl prodloužit třeba na 2000 slov (když je 300-600 jen DOPORUČENÁ délka, tak to snad můžu napsat cokoliv jakkoliv dlouhé to chci). Dva koncepty mě už napadly.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru