• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Balancování surovin - nefunguje

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Čaute, po update verze mám problém ze scriptem ohledně balancování. Ten script využívám snad ze všech co kdy byly nejvíce. Mohl by někdo tento script poupravit aby šel na této verzi? děkuji

Mám prohlížeč opera (Verze 10.70) novější verze se mi nelíbí, špatně mi sedí a špatně dle mého názoru berou javascript)

[SPOIL]javascript:function MarketMain(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main .document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://www.extremetw.com/rix/mb.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}function getGameDoc(winvar){getdoc=winvar.document;if(!getd oc.URL.match('game\.php')){for(var i=0;i<winvar.frames.length;i++){if(winvar.frames.document.URL.match('game\.php')){getdoc=winvar.fr ames.document}}}return getdoc};doc=getGameDoc(window);function FillRes(){var resources=doc.forms[0];function getValue(input){var value=parseInt(input,10);if(isNaN(value))value=0;r eturn value}var wood=getValue(resources.wood.value);var clay=getValue(resources.stone.value);var iron=getValue(resources.iron.value);function OKClick(){var arrInputs=resources.getElementsByTagName('input'); for(var idx1=0;idx1<arrInputs.length;idx1++){if(arrInputs[idx1].value.indexOf('OK')!=-1){arrInputs[idx1].click();break}}}function insertValues(){var URLargs=doc.URL.split("&");for(var i=0;i<URLargs.length;i++){var args=URLargs.split("=");if(args.length==2){if(args[0]=='wood')wood=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='clay')clay=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='iron')iron=parseInt(args[1])}}insertNumber(resources.wood,wood);insertNumber( resources.stone,clay);insertNumber(resources.iron, iron)}if(wood+clay+iron>0){OKClick()}else{insertVa lues()}}if(doc.URL.match(/clay=/)||doc.URL.match(/confirm_send/)){FillRes()}else{MarketMain()}
[/SPOIL]

zdroj :-*http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?17600-Povolené-Skripty&p=351022&viewfull=1#post351022
 

DeletedUser25426

Guest
Vyzkoušel jsem v Chrome, funguje - dokonce otvírá všechny vesnice - to dříve nedělal... Ale dlouho mu to trvá, občas hlásí, že stránka je zaneprázdněna a že je třeba restartovat...
Opera zřejmě nepobere ten objem dat - proto máš problém...
 

DeletedUser34128

Guest
i kdybych se s tim pokusil neco udelat, prakticky cokoliv, musel bych predat skript ke schvaleni (kdybych mohl) a tam by byl zamitnut, doporucuju nechtit zmeny..
 

DeletedUser34128

Guest
@strify precti si tiket, takze zda by byl nebo nebyl zamitnut je tam zodpovezeno..
 

DeletedUser33829

Guest
@tomzr2 Ano musel. A to, zda by byl či nebyl zamítnut nech na patřičných lidech.

Tak to jsem se dnes ještě takhle nezasmál.:rofl

Kolik mi bylo povoleno scriptů? Teď musím dlouho přemýšlet.. hmm... to je těžké spočítat... že by nula?:rofl

A to jsem musel ještě nechat schvalovat ty co tady dávno visí.:blush

Dobrý vtip, Strify boduješ, to si zaslouží kladnou reputaci.:thumb

Jen by to chtělo pro příště vytvořit záložku s vtipy a tam to psát.;)

PS: Proč osobě píšeš v množném čísle? Máš pocit, že jsi panovník?
 

DeletedUser25426

Guest
Zdarec, lidičkové,
jde vám script na vybalancování surovin, nebo nám ho při posledním update zase hoši z Hamburgu odpálili?
 

DeletedUser

Guest
skript

mě taky nejde a dost mě to štve, skoro se bez toho nedá hrát... funguju tak na 60% oproti minulým 100%
 

DeletedUser

Guest
skript na balancování surek

čau, admini mi odpověděli a je to hráčský skript a s tim oni nemaj nic společného... našel bys někdo, kdo by dovedlo skript na balancování surek opravit?

[SPOIL]javascript: function MarketMain() { var a = document; if (window.frames.length > 0) a = window.main.document; var b = a.createElement('script'); b.type = 'text/javascript'; b.src = 'http://www.extremetw.com/rix/mb.js'; a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}function getGameDoc(winvar) { getdoc = winvar.document; if (!getdoc.URL.match('game\.php')) { for (var i = 0; i < winvar.frames.length; i++) { if (winvar.frames.document.URL.match('game\.php')) { getdoc = winvar.frames.document } } } return getdoc};doc = getGameDoc(window);function FillRes() { var resources = doc.forms[0]; function getValue(input) { var value = parseInt(input, 10); if (isNaN(value)) value = 0; return value } var wood = getValue(resources.wood.value); var clay = getValue(resources.stone.value); var iron = getValue(resources.iron.value); function OKClick() { var arrInputs = resources.getElementsByTagName('input'); for (var idx1 = 0; idx1 < arrInputs.length; idx1++) { if (arrInputs[idx1].value.indexOf('OK') != -1) { arrInputs[idx1].click(); break } } } function insertValues() { var URLargs = doc.URL.split("&"); for (var i = 0; i < URLargs.length; i++) { var args = URLargs.split("="); if (args.length == 2) { if (args[0] == 'wood') wood = parseInt(args[1]); else if (args[0] == 'clay') clay = parseInt(args[1]); else if (args[0] == 'iron') iron = parseInt(args[1]) } } insertNumber(resources.wood, wood); insertNumber(resources.stone, clay); insertNumber(resources.iron, iron) } if (wood + clay + iron > 0) { OKClick() } else { insertValues() }}if (doc.URL.match(/clay=/) || doc.URL.match(/confirm_send/)) { FillRes()} else { MarketMain()}[/SPOIL]

koukal jsem i na globální forum a tam si jen stěžujou že to nejde, ale jinak to nějak neřešej... autor skriptu nereaguje a ani nereagují ti, co ho dokážou opravit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru