• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bannery na reklamu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj ve spolek na kmenovémo fórum se by oběvuje reklama přez foro na pul stránky a musím jet až dolu pro text nešlo by tento slot zamezit pro bannery free? Je to velice nepříjemné.


děkuji.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Velikost a umístění reklamy si určují vývojáři hry, takže my s tím nic neuděláme. Avšak si nemyslím, že ta reklama je tam permanentně. Osobně jsem reklamu na kmenovém fóru ještě neviděl.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
kruci nejde tu vložit obrazel ale, je to když, si rozkliknu forum jako sekci a chci odpovedet tak mezi nadpisem a bilym polem pro odpoved je obrovitanska reklama a musim jed až myší uplne dolu

https://ctrlv.cz/yB6N

neak se my to povedlo klikni na to a je to to bíle pole velice závadne a nepříjemne diky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37968

Guest
Včera se mi dělo to samé. Dnes jsem to už nepotkal. Třeba to je nějaká nechtěná chyba...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A to s prémiovým účtem ve hře, nebo bez něj?
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
U mě zatím žádný problém takový nebyl.
Když jsem začínal před 9 lety s DK, tak reklamy byly téměř všude a pak se to vyplo.
 

DeletedUser37968

Guest
No, je pravda, že včera večer, nepletu-li se, jsem si aktivoval premium na měsíc.
Takže je možné, že to se zapnutím prémiáku zmizelo..
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Přesně tak, s prémiovým účtem se dá zbavit všech reklam. Je to jedna z výhod.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
jj ale, vem si přebas bočni reklamy neříkam ale, toto je celkem závadná reklama ja ted nemam premium pb si setřím.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
No jestli je to pravda s tím prémiem, tak je to naprd .. Jako neříkám nic, akorát je to blbý, když si hráč neaktivuje PB, tak se reklam nezbaví.. Chápu, že nějak musí vydělávat, ale toto už je moc. Nemyslím to zle.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru