• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Barbarské vesnice

DeletedUser

Guest
Ahoj,
předem se omlouvám za amatérskou otázku :blush
Chtěl jsem se zeptat, jak probíhá růst barbarských vesnic.
Zda jejich samovolná výstavba levelů u budov probíhá u všech stejně nebo je to nějak náhodně generováno.

Dále mě zajímá, zda se jejich růst urychlují útoky. A protože předpokládám že ano, tak co je důležité? Síla útoků nebo je zcela jedno, s čím se na ní útočí a ona povyroste stejně když na ní zaútočím (třeba příklad) 10 kopími a nebo 500 sekerami ?

Mám v hlavě takovou nejapnou lamerskou ideu - cílené koordinované útočení více hráčů na barbarské vesnice z důvodu jejich urychlení růstu a tak sháním jakékoli detaily a podrobnosti :blush:pardon

Předem děkuji za jakoukoli pomoc či podělení se o vlastní zkušenosti.
 

DeletedUser2029

Guest
Urychlit ne. Ale selektivně vybrat budovy co porostou, to lze. I když osobně jsem nezkoušel, info od třetích stran.

Katapultuj budovy, které chceš mít nízko. Růst budov probíhá náhodně, (možná) rovnoměrně, vždy z aktuálního stupně. Až dokud právě nedosáhne (právě nepřesáhne) bodový limit růstu (někde 1500, někde 3000, ...). Takže, pokud katapultuješ některé budovy co nechceš, sice zase trochu vyrostou, ale rostou i ty, které chceš.

A pokud katapultaci opakuješ, tak se tak dá vlastně vybrat, které že budovy nakonec vyrostou (ty nekatapultované) a tvoří body vesnice. Dokud se nenaplní bodový limit růstu.
 
Nahoru